شهرخبر

خط و نشان حزب الله لبنان برای اسرائیل/ فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمند

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنانی بیان کرده است: «اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد و فقط با آهن می‌توان با آهن مقابله کرد».
خط و نشان حزب الله لبنان برای اسرائیل/ فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان روز یکشنبه گفت هر کسی که تحولات منطقه را پیگیری می‌کند باید بداند که این تحولات وارونه شده است.

وی که در مراسمی با نام «کرانه (باختری) سپر قدس» در سبلین صحبت می‌کرد، گفت: «امروز در برابر پروژه بازگشت فلسطین به مردمش هستیم و قبله‌نما به سوی قدس و حق حاکمیت و استقلال مردم مجاهد و مقاوم منطقه قرار گرفته است و قدرت استکبار برای انجام دادن کاری در این زمینه محدود است».

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: «اسرائیل فقط زبان موشک و تفنگ را می‌فهمد و فقط با آهن می‌توان با آهن مقابله کرد».

نظامیان صهیونیست چهارشنبه دو هفته پیس به معتکفان فلسطینی داخل مسجد القبلی در مسجد الاقصی حمله کردند. صهیونیست‌ها با این حمله سعی داشتند معتکفان را از مسجد خارج کنند.

 در این حمله ۴۰۰ فلسطینی دستگیر و ده‌ها نفر زخمی شدند. فیلم‌ها و تصاویر این یورش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان به همراه داشت و با محکومیت برخی کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی، مصر، قطر و اردن همراه شد.

در مقابل، نیروهای مقاومت در غزه، در واکنش به حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به معتکفین در مسجدالاقصی، تعدادی موشک روانه شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه کردند. به گفته رسانه‌های عبری‌، حدود ۲۰ موشک از غزه به سمت شهرک‌ها شلیک شد که یکی از آن‌ها به کارخانه‌ای در «سدیروت» برخورد کرد و خسارات مالی به جا گذاشت.