شهرخبر

معرفی رسمی حبیب کاشانی به‌عنوان مدیر تیم امید/ معرفی سرمربی و تعیین تکلیف تیم در هفته جاری

معرفی رسمی حبیب کاشانی به‌عنوان مدیر تیم امید/ معرفی سرمربی و تعیین تکلیف تیم در هفته جاری

در نشست فوق العاده مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال، حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید انتخاب و قرار شد درباره سایر ارکان تیم در هفته جاری تصمیم‌گیری شودو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این نشست که با حضور محمود خسروی وفا رئیس کمیته، سید مناف هاشمی دبیر کل و سرپرست کاروان اعزامی به هانگژو ، نصرالله سجادی مشاور عالی کمیته، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی نایب رئیس فدراسیون،امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی بزرگسالان و حبیب کاشانی برگزار شد ضمن معرفی حبیب کاشانی به عنوان مدیرتیم ملی امید، مقرر شد در هفته جاری جهت حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو برنامه ها  اعلام و سایر ارکان تیم ملی امید معرفی شوند.

در خاتمه این نشست مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امروز جلسه‌ای در کمیته ملی المپیک برگزار شد که  موضوع آن تیم ملی امید بود. پیش از این نمی‌توانستیم اردوی تیم ملی امید را به لحاظ  برپایی مسابقات لیگ تشکیل بدهیم، لذا در اولین فرصت  این نشست برگزار شد تا زمینه لازم برای انتخاب سرمربی و کادر تیم مهیا شود. در ادامه راه می بایست چهار پنج هفته از لیگ را ببینیم تا بازیکنان را انتخاب و معرفی کنیم چرا که ستاد بازیها باید اسامی  بازیکنان را داشته باشد که بین آنها تعدادی در نهایت انتخاب شوند که  مسئولیت این مهم نیز برعهده سرمربی است.

وی تصریح کرد: سرمربی تیم ملی امید قطعاً داخلی است و گزینه هایی هم  در این خصوص مطرح شده که در همین هفته جاری نسبت به انتخاب و معرفی آن اقدام خواهیم کرد. همانطور که گفتم  با توجه به در پیش بودن بازی‌های آسیایی و کسب سهمیه المپیک طی همین هفته جلسه ای در این خصوص برگزار و ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت نفرات مورد نظر در نهایت سرمربی انتخاب  می‌شود.

تاج گفت: حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم ملی معرفی شد ولی در خصوص سرپرست و کادر فنی تیم ملی این هفته تصمیم گیری نهایی انجام و  نتیجه را اعلام می‌کنیم.

تاج در خصوص دلایل تاخیر در معرفی سرمربی و برنامه های تیم ملی امید گفت: اینکه فدراسیون فوتبال عجله ای نشان نمی داد برای این بود که زمانش را مناسب نمی دید، ولی الان ما شرایط رافراهم دیدیم چرا که درگیر لیگ بودیم و مجالی برای برگزاری اردو نبود. فوتبال با بقیه رشته ها تفاوت دارد، چرا که فوتبال الان اوج مسابقات لیگش را دارد و همه بازیکنان را که ما باید انتخاب کنیم  از  دل لیگ  بیرون می آیند. الان در لیگ برتر یا دسته یک عده ای برای قهرمانی و عده ای برای بقا می جنگند و  مسابقات حساسیت بالای خودش را دارد به همین دلیل امروز فرصت مناسبی بود تا با حضور در کمیته در این باره تصمیم گیری شود.

وی در خصوص پشتیبانی و حمایت از تیم ملی امید اظهار داشت: در جلسه امروز در این باره هم صحبت شد، ما مجموعه ای را داریم  که برای تدارکات و پشتیبانی تیم ملی امید مناسب است. هم بدنسازی و هم استخر و سونا و در واقع مجموعه خوبی که می تواند در اختیار این تیم قرار گیرد.

تاج یادآور شد: زمین چمن شماره 2 که دو زمین مناسب  و امکانات بسیار خوبی دارد نیز طبق جلسه امروز تصمیم گرفته شد تا در اختیار تیم امید قرار بگیرد. همه گونه حمایت در خصوص مسابقات تدارکاتی و پشتیبانی که می توانیم برای این تیم داشته باشیم نیز انجام خواهیم داد بخصوص که حریفان قدرتمندی مثل ژاپن،کره جنوبی، عربستان را نیز پیش رو داریم. این کشورها هزینه های خاصی برای تیم امیدشان انجام می دهند به همین دلیل ما هم باید انشالله پشتیبانی های لازم را داشته باشیم و  حتمانتایج  بهتری نسبت به دوره های قبل خواهیم گرفت.

انتهای پیام/