شهرخبر
جمعه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴

رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران از کشف کارگاه تهیه و بسته‌بندی مایع ظرفشویی تقلبی تحت عنوان برندهای معروف در شهرستان شهریار خبر داد.

Dishwashing Liquid - مایع ظرفشویی نظافت - خانه تکانی

به گزارش همشهری‌ آنلاین، سرهنگ سید هاشم حسینی‌خواه در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال کسب خبری مبنی بر تهیه و تولید مایع ظرفشویی تقلبی در یکی از کارگاه‌های واقع در شهرستان شهریار در غرب استان تهران، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در فاز نخست تحقیقات ماموران از صحت گزارش دریافتی اطمینان حاصل کردند، افزود: پس از شناسایی کارگاه مورد نظر ماموران به همراه نمایندگان شبکه بهداشت و نماینده اعزامی از شرکت صاحب نشان تجاری از محل مورد نظر بازدید کردند که در جریان آن بیش از ۳۰۰۰ لیتر مایع ظرفشویی تقلبی از این کارگاه کشف شد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس غرب استان تهران، حسینی خواه خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی این مایعات ظرفشویی تقلبی را بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران همچنین گفت:‌ در این رابطه یک متهم دستگیر شد که این فرد پس از تکمیل تحقیقات پلیس و تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم در به دادسرا اعزام شد.