شهرخبر

بهانه‌های مورینیو پس از ناکامی مقابل یاران جهانبخش

بهانه‌های مورینیو پس از ناکامی مقابل یاران جهانبخش

آقای خاص پس از باخت مردانش در هلند، نداشتن برترین گلزن حال حاضر فوتبال اروپا را به عنوان یکی از دلایل ناکامی‌ جالوروسی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو پس از باخت یک بر صفر تیم فوتبال رُم در خانه فاینورد، تیم علیرضا جهانبخش در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا نداشتن مهره‌های کافی برای اجرای تاکتیک‌هایش را در این ناکامی تأثیرگذار دانست.

رم در این بازی موقعیتی برای گلزنی از روی نقطه پنالتی داشت که لورنزو پلگرینی آن را از دست داد. مصدومیت پائولو دیبالا و تامی آبراهام آنها را مجبور به ترک میدان کرد و اکنون این احتمال وجود دارد که آنها بازی برگشت را نیز از دست بدهند.

مورینیو درباره وضعیت دو مهاجم تیمش و همچنین دلیل تعویض غیرمنتظره پلگرینی در پایان نیمه اول پس از هدر دادن پنالتی گفت: در مورد شدن مصدومیت دیبالا و آبراهام چیزی نمی‌دانم اما همان اتفاقاتی که در زمین بازی رخ می‌دهد برای من کافی است. من فرصت نکردم در جریان بازی از آن بپرسم که چطور هستند و بعد از بازی‌هم با کادر پزشکی صحبت نکردم. تعویض پلگریمی هم تشخیص من بود و ربطی به پنالتی هدر دادنش نداشت. اگر بازیکنی پنالتی از دست دهد، انگار که همه ما پنالتی را هدر داده‌ایم. بنابراین این موضوع هرگز برای من مشکلی نبوده است.

آقای خاص افزود: ما در خط حمله‌مان هالند را نداریم. بضاعت‌مان در همین حد است و با همین بازیکنان سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. بازیکنان ما با شخصیت و تمام وجودشان بازی کردند. می‌توانستیم هم نتیجه بگیریم اما این اتفاق رخ نداد و باختیم. برای بازی برگشت احتمالاً مجبور خواهیم بود از همین بازیکنان استفاده کنیم چون گزینه‌های زیادی برای استفاده از سیستم چرخشی نداریم. شاید دیبالا و آبراهام را برای دو بازی بعدی‌مان از دست بدهیم. با تمام این‌ها من نسبت به صعودمان به مرحله بعدی خوشبین هستم اما نگران بازی یکشنبه (برابر اودینزه) نیز هستم. گزینه‌هایم برای آن بازی کمتر خواهد بود، اگرچه همه بازیکنان مهم هستند.

انتهای پیام/