شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ترکیب اصلی

تصمیم مهم گل‌محمدی پیش از حساس‌ترین دربی/ یحیی ریسک می‌کند؟

پرسپولیس ۵ بازی بسیار حساس در لیگ پیش رو دارد و با توجه به نتایج بدست آمده در هفته قبلی لیگ، دربی بزرگ پایتخت حساس تر از همیشه شده و نتیجه این بازی در تعیین قهرمان این فصل خیلی موثر خواهد بود.

پرسپولیس قبل از دربی باید به مصاف مس کرمان برود و ۱۰ بازیکن این تیم هم در آستانه محرومیت از دربی قرار دارند. هر کدام از این نفرات در صورت دریافت کارت زرد در بازی بعدی مقابل مس، دیدار حساس مقابل استقلال را از دست خواهند داد. آنطور که شنیدیم با توجه به حساسیت فوق العاده بالای دربی، ممکن است یحیی گل محمدی ریسک بزرگی کند و به چند ستاره ۳ اخطاره خود در بازی مقابل مس کرمان استراحت دهد تا آن‌ها بتوانند در بازی با استقلال بدون مشکل پرسپولیس را همراهی کنند.

از این رو احتمال نیمکت نشینی چند ستاره پرسپولیس در بازی این هفته وجود دارد و ممکن است چند بازیکن نیمکت نشین این تیم در ترکیب اصلی قرار بگیرند. هرچند بازی مقابل مس کرمان هم خیلی برای پرسپولیسی‌ها مهم است، ولی بازی با استقلال حکم مرگ و زندگی را برای قرمزها دارد و راه قهرمانی این تیم از مسیر دربی می‌گذرد. به هرحال اگر ترکیب پرسپولیس برای بازی با مس کرمان دگرگون شد، نباید تعجب کرد و احتمال اینکه یحیی به چند ستاره اصلی و ۳ اخطاره خود استراحت بدهد زیاد است.