شهرخبر

زمان برگزاری انتخابات هیئت کشتی مازندران مشخص شد

زمان برگزاری انتخابات هیئت کشتی مازندران مشخص شد

زمان برگزاری انتخابات هیئت کشتی مازندران به‌عنوان قطب کشتی آزاد ایران که بیشترین ملی‌پوش و مدال را در مسابقات جهانی از آن خود می‌کند، مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهر ماه سال گذشته امید شایگان با پیشنهاد مدیرکل ورزش استان مازندران و موافقت فدراسیون کشتی به‌عنوان سرپرست هیئت کشتی مازندران انتخاب شد تا دوره مدیریت چهار ساله عسکری محمدیان نایب قهرمان پیشین المپیک و جهان حتی به سه سال هم نرسد.

 

بهمن ماه سال گذشته فرآیند انتخاباتی این هیئت آغاز و کاندیداها برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کردند. با توجه به جایگاه کشتی مازندران در کشور و اینکه آنها در رشته آزاد قطب اصلی و صاحب بیشترین ملی‌پوش و مدال در سطح بین‌المللی هستند، تعیین تکلیف این هیئت از مهمترین اولویت‌های فدراسیون و اداره کل ورزش مازندران بوده است.

روز پنجشنبه هفتم اردیبهشت زمان تعیین‌شده برای انتخابات ریاست هیئت کشتی مازندران است. امید شایگان سرپرست هیئت به همراه مرتضی قربانی مربی تیم ستارگان ساری و رئیس هیئت کشتی ساری و ذوالفقار شریفی سه نفری بودند که برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کردند که باید دید از این سه نفر صلاحیت همه نفرات برای شرکت در مجمع انتخاباتی تایید خواهد شد یا خیر.

انتهای پیام/