شهرخبر
یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳

مهدی عبدی در گفت‌وگو با همشهری آنلاین:

مهدی عبدی مهاجم تیم پرسپولیس که در بازی با مس رفسنجان توانسته بود با گرفتن پنالتی زمینه‌ساز پیروزی تیمش شود در بازی مقابل ملوان هم با پاس گل به سعید صادقی زمینه‌ساز گل دوم تیمش شد تا نشان دهد به روزهای خوب خود نزدیک شده است.

مهدي عبدي

عبدی گفت‌وگویی با همشهری آنلاین انجام داده است که ملاحظه می‌فرمایید:

بازی خیلی خوبی بود. ما با حمایت هواداران و تلاشی که کادرفنی و بازیکنان انجام دادند، توانستیم سه امتیاز را برای خود کنیم. البته واقعا باید اعتراف کنم تیم ملوان هم به هیچ وجه ضد فوتبال بازی نکرد و سعی نکرد با بازی کاملا دفاعی بتواند با حداقل امتیاز تهران را ترک کند. برعکس، آنها فوتبال خوبی را ارائه کردند. امیدوارم این تیم در ادامه راه موفق باشد و در لیگ برتر بماند.

«خدا را شکر شرایط خوبی دارم و سعی می‌کنم این روند را ادامه بدهم. همیشه دوست داشتم برای تیم مفید باشم، اما در برخی مواقع نظر کادرفنی این است که بازیکن دیگری بازی کند و من نیمکت‌نشین باشم، اما هر موقع بازی کردم تمام تلاشم را انجام دادم که بهترین عملکرد را داشته باشم و در نهایت تیم موفق باشد. مهم این است که تیم پرسپولیس در راستای قهرمانی پیش برود.


این رقابت فشرده و حساس در بین تیم‌های صدر جدول نشان از جذابیت لیگ و رقابت نزدیک تیم‌ها دارد، اما در این بین مطمئن باشید، پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی خواهد بود و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم. الان تمام هدف فقط همین است تا ان‌شاءالله با کسب عنوان  قهرمانی آن را تقدیم هواداران کنیم. مطمئن باشید ما در این ۵ هفته برای کسب قهرمانی به هیچ تیمی رحم نخواهیم کرد.

طعبیی است. در فوتبال این قبیل اتفاقات بسیاز زیاد است. اگر خاطرتان باشد تا همین چند هفته پیش این تیم ما بود که با اختلاف امتیازی خوب در صدر جدول قرار داشت، اما متاسفانه امتیازاتی را از دست دادیم تا سپاهان صدرنشین شود. جذابیت فوتبال به همین اتفاقات است، اما خوشبختانه چند هفته‌ای می‌شود که پرسپولیس دوباره به روزهای خوب خودش رسیده است و ان‌شاءالله این روند در این ۵ هفته هم ادامه خواهد داشت.

ما در وهله اول تلاش می‌کنیم مس را شکست دهیم و بعد از آن به دربی فکر خواهیم کرد. اما به هرحال دربی حساسیت خاص خودش را دارد و ما هم برای قهرمانی می‌جنگیم. برای همین تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد که در این دیدار مهم هم پیروز شویم.

مطمئنا من هدف‌های زیادی در سر داشته‌ام، اما متاسفانه شرایطی پیش آمد که به برخی از اهدافم نرسیدم، اما نا امید نیستم و تلاشم را دو چندان می‌کنم که در ادامه راه موفق ظاهر شوم.

بله صد درصد. کادرفنی روی این رقابت‌ها تاکید دارد و تیم تلاش دارد تا انشاءالله در جام حذفی هم قهرمان شود.

گفت‌وگو: محمد زارعی