شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#قیمت

از فتح الله زاده بپرسید چرا استعفا داده؟/ حذف استقلال به قیمت ۱۰۰ میلیارد تومان؛ واقعا خنده دار است!

پیروز قربانی پیشکسوت استقلال در خصوص حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: اتفاق بسیار بدی بود که متاسفانه افتاد. این اتفاق در ایران قابل پیش بینی بود چون پیش از این هم افتاده است و در این بین فقط هواداران و بازیکنان ضربه می خورند.

وی در خصوص بدهی ۱۰۰ میلیاردی به استراماچونی اینطور واکنش نشان داد: پرداخت این پول برای فوتبالی‌ها سخت نبود زیرا استقلال ۳۰ میلیون هوادار دارد اما متاسفانه سیستم مدیریتی معیوب است که توان پرداخت این پول را ندارد و باعث ناراحتی مردم و هواداران استقلال می شود.

کاپیتان سابق استقلال در خصوص استعفای فتح الله زاده از مدیرعاملی این باشگاه بیان داشت: در جریان این موضوع نیستم و باید از خود ایشان بپرسید چرا تصمیم به چنین کاری گرفته است.

قربانی در خصوص صحبتهای رئیس سازمان خصوصی سازی مبنی بر اینکه این پول در اختیار استقلال گذاشته شده بود افزود: در جریان اینکه چقدر پول داده‌اند نیستم و طرفین باید درباره این مساله صحبت کنند. باید ببینیم این پول کجا هزینه شده است. کشورهای دنیا بفهمند ما توان پرداخت ۱۰۰ میلیارد پول را نداشته ایم و به خاطرش از آسیا حذف شده‌ایم به ما می‌خندند و مسخره مان می‌کنند.

وی ادامه داد: کسانی که مدیران را سر کار می گذارند باید نسبت به عملکردشان پاسخگو باشند که متاسفانه مدیران انتصابی عملکرد خوبی ندارند و کسی هم جرات نمی کند به آنها حرفی بزند و تازه در جاهای بهتر هم مشغول به کار می شوند. در دنیا همه چیز تخصصی است اما در ایران اینگونه نیست و ظاهرا آنها اشتباه می‌کنند که بر اساس تخصص و توانایی مشغول به کار می‌شوند. راههای درآمدزایی در ایران بسته است مثلا کپی رایت در ایران رعایت نمی شود و حق پخش تلویزیونی را هنوز بعد از ۱۵ سال پرداخت نمی کنند.

پیشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: کسانی سرکار هستند که صبح از خواب بلند می شوند یک حرکت کششی انجام می دهند و سپس با دو نفر مشورت می کنند و تصمیم گیری می کنند. بازیکن پولی از کجا آمده است؟ راههای درآمدزایی را بسته اند و برخی مربیان مجبور می شوند بازیکن پولی بردارند. خدا رو شکر همه هم در ایران کارشناس هستند و میزگرد تشکیل می‌دهند و نتیجه‌اش را هم که همه می‌بینیم.