شهرخبر

کاش قلعه‌نویی هم برای جواد خیابانی نامه می‌نوشت!

نامه گزارشگر مطرح صداوسیما خطاب به امیر قلعه‌نویی قابل تأمل است. خیابانی حتما نیت خیر داشته و خواسته سرمربی تیم ملی را راهنمایی کند. او پیشنهاداتی را هم مطرح کرده که خیلی عجیب و غریب نیست و طبعا اگر امیر قلعه‌نویی مربی باهوشی باشد بعضی از آن‌ها را به کار می‌بندد تا در تیم ملی نتایج بهتری کسب کند.

البته این‌که چرا جواد خیابانی باید برای قلعه‌نویی نامه بنویسد، بحث دیگری است که به آن ورود نمی‌کنیم اما ای کاش سرمربی تیم ملی هم نامه‌ای خطاب به جواد خیابانی می نوشت و یکسری توصیه‌ها را به او می کرد. مثلاً این‌که خود آقا جواد هم گاهی اوقات ایراداتش را بپذیرد و فکر نکند که سبک گزارشگری‌اش عاری از ایراد است. همان‌طور که قلعه‌نویی باید با مربیان بزرگ فوتبال دنیا جلسه بگذارد و راهنمایی‌های آن‌ها را بشنود، جواد خیابانی هم به عنوان یک گزارشگر باید گزارش بهترین گزارشگران دنیا را گوش کند و از آن‌ها نکاتی را بیاموزد.

طبعا همه ما چه در رسانه‌های مکتوب و چه در تلویزیون ایراداتی داریم که باید ابتدا آن‌ها را بپذیریم و در مرحله دوم درصدد رفع آن‌ها براییم. اگر یکی مثل جواد خیابانی نپذیرد که کارش ایراد دارد، به سمت برطرف کردن آن ایرادات هم نمی‌رود. پیشنهاد ما به امیر قلعه‌نویی این است که مثل جواد خیابانی برای او نامه بنویسد و نکاتی را گوشزد کند. حالا که جواد خیابانی برای قلعه‌نویی نامه نوشته سرمربی تیم ملی هم می‌تواند در قالب یک نامه همه مسائلی که در ذهن فوتبالدوستان هنگام گزارش‌های جواد خیابانی می‌گذرد را به او یادآوری کند.