شهرخبر

شمار بستری‌شدگان کرونایی در مازندران ۳ رقمی ماند/ ثبت ۲ فوتی دیگر

تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۳۸ بیمار کرونایی جدید، به ۱۳۸ نفر رسید که از این تعداد ۳۹ نفر بدحال هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، تب تند کرونایی در حالی تداوم دارد که هر روز بر تعداد مبتلایان و بستری‌شدگان کرونایی در استان مازندران افزوده می‌شود. 

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد بیمار ۲۹ نفر مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند. 

 طی این مدت تعداد ۱۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. 

 هم اکنون ۱۰۰ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۲۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در حال حاضر ۳۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۷ بیمار جدید بستری و ۴ بیمار هم ترخیص شد. 

همچنین ۱۷ .بیمار هم در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری است‌. 

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۳۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۱۳۸  نفر رسید که از این تعداد ۳۹ نفر بدحال هستند. 

  طی شبانه‌روز گذشته ۲ مورد فوتی براثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

  به گزارش فارس، واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت بهداشتی به ویژه در تجمعات ضروری است.

  باتوجه عید نوروز، موضوع مهم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی است که باید جدی گرفته شود. 

پایان پیام/۸۶۰۳۴/م