شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پیکان#سال گذشته

پیکان در سال ۱۴۰۱؛ تاوان جوانگرایی

پیکان در سال 1401؛ تاوان جوانگرایی

جوانگرایی را می‌توان تنها نقطه قوت پیکان در سال گذشته دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، 1401 سال خوبی برای تیم پیکان به شمار نمی‌رفت و خودروسازان تنها به لطف شرایط بد قعرنشینان، خطر سقوط را احساس نمی‌کنند.

پیکان در 12 هفته پایانی لیگ بیست‌ویکم طعم پیروزی را نچشید، اما با وجود این نتایج ضعیف موفق شد جایگاه نهم جدول را به دست بیاورد. نماینده استان تهران برای لیگ امسال مجدداً به مجتبی حسینی اعتماد کرد و این مربی 49 ساله مجدداً روی نیمکت پیکان نشست.

 
شاگردان مجتبی حسینی در لیگ بیست‌ودوم 11 تساوی دشت کردند و در کسب پیروزی مشکل داشتند. آنها با 10 گل زده، بدترین خط حمله مسابقات امسال را به خود اختصاص داده‌اند و داشتن بهترین خط دفاع میان هفت تیم پایین جدولی، کمکی به فرار پیکان از رده‌های پایانی جدول نکرده است.

پیکانی‌ها امسال نیز به بازیکنان جوانی چون غلامرضا ثابت ایمانی، علی رمضانی، سامان فلاح و محمد لطفی میدان می‌دهند و به نظر می‌رسد پای تبعات این جوانگرایی ایستاده‌اند. مجتبی حسینی در نشست‌های خبری خود، بارها به کسب تجربه جوانان خود در مسابقات اشاره کرد و شکست سپاهان را می‌توان بهترین نتیجه خودروسازان در لیگ بیست‌ودوم دانست. البته پیکان هنوز در رقابت‌های جام حذفی باقی مانده‌اند و بعید نیست در این مسابقات شگفتی بیافرینند.

مدیریت باشگاه پیکان امسال دچار تغییر شد و حمید عباسی در مرداد 1401، جای امیر عطابخش را در مدیرعاملی باشگاه گرفت. ابراهیم شکوری نیز روی صندلی معاونت ورزشی باشگاه پیکان نشست و انتصاب به‌عنوان رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال، جایگاه او در جمع خودروسازان را متزلزل نکرد.

انتهای پیام/