شهرخبر

دعوت ۲۲ بازیکن به اردوی تیم والیبال بانوان و اعلام برنامه مسابقات پیکان

دعوت 22 بازیکن به اردوی تیم والیبال بانوان و اعلام برنامه مسابقات پیکان

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران ۲۲ بازیکن را به دومین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، چلنجرکاپ آسیا، قهرمانی زنان قاره کهن و بازی‌های آسیایی چین میادین پیش روی تیم ملی زنان ایران در سال 1402 است. تیم پیکان تهران هم به عنوان قهرمان لیگ برتر زنان، در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا حضور خواهد یافت.

با توجه به این برنامه‌ها و جهت آمادگی هرچه بیشتر تیم ملی والیبال زنان، بنا شد ملی‌پوشان کشورمان اردوهای مشترکی با تیم پیکان تهران داشته باشند و نخستین اردوی مشترک این دو تیم از روز دوشنبه 15 اسفند با حضور 20 بازیکن در کمپ تیم‌های ملی در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و به مدت 13 روز تا 27 اسفند ادامه داشت.

دومین اردوی مشترک تیم ملی والیبال زنان و پیکان تهران از هفتم فروردین آغاز می‌شود و فاطمه رشیدی از 22 بازیکن برای حضور در این اردوی آماده‌سازی که تا دوم اردیبهشت ادامه دارد، دعوت کرده است.

درسا فلاح، نگار کیانی، مهسا کدخدا، پوران زارع، مونا آشفته، سمانه سیاوشی، ریحانه کریمی، فاطمه امینی، مونا دریس محمودی، زهرا رضایی، زهرا مغانی، محدثه مشتاقی، زهرا کریمی، سودابه باقرپور، مریم حبیبی، ریحانه داورپناه، اسماء سعیدی، حانیه محتشمی‌پور، فاطمه منظوری، نگار هاشمی، رویا فرخی و فاطمه خلیلی بازیکنان حاضر در این اردو هستند.

رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا 2023 از تاریخ 5 تا 12 اردیبهشت به میزبانی ویتنام برگزار می‌شود و تیم پیکان تهران در گروه نخست این رقابت‌ها با نمایندگانی از کشورهای ویتنام، ژاپن و چین تایپه همگروه است.

گروه‌بندی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا به این شرح است:

گروه A: ویتنام، ایران، ژاپن و چین تایپه

گروه B: قزاقستان، تایلند، چین، مغولستان و هنگ کنگ

برنامه کامل مرحله گروهی به وقت تهران:

**سه‌شنبه 5 اردیبهشت

مغولستان – چین؛ ساعت 9:30

قزاقستان – تایلند؛ ساعت 12:30

ایران – ویتنام؛ ساعت 16:15

**چهارشنبه 6 اردیبهشت

هنگ کنگ – تایلند؛ ساعت 10

مغولستان – قزاقستان؛ ساعت 13

چین تایپه – ژاپن؛ ساعت 16

**پنجشنبه 7 اردیبهشت

چین – قزاقستان؛ ساعت 10

هنگ کنگ – مغولستان؛ ساعت 13

ویتنام – ژاپن؛ ساعت 16

**جمعه 8 اردیبهشت

تایلند – مغولستان؛ ساعت 10

چین – هنگ کنگ؛ ساعت 13

ایران – چین تایپه؛ ساعت 16

**شنبه 9 اردیبهشت

قزاقستان – هنگ کنگ؛ ساعت 7

تایلند – چین؛ ساعت 10

ژاپن – ایران؛ ساعت 13

چین تایپه – ویتنام؛ ساعت 16

برنامه مرحله دوم مسابقات:

**یکشنبه 10 اردیبهشت

تیم سوم گروه A – تیم پنجم گروه B(پلی‌آف رده‌بندی پنجم تا نهم)؛ ساعت 13

تیم چهارم گروه A – تیم چهارم گروه B(پلی‌آف رده‌بندی پنجم تا نهم)؛ ساعت 16

**دوشنبه 11 اردیبهشت

تیم سوم گروه A – تیم چهارم گروه B(پلی‌آف رده‌بندی پنجم تا نهم)؛ ساعت 7

تیم چهارم گروه A – تیم سوم گروه B(پلی‌آف رده‌بندی پنجم تا نهم)؛ ساعت 10

تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B(مرحله نیمه نهایی)؛ ساعت 13

تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A(مرحله نیمه نهایی)؛ ساعت 16

**سه‌شنبه 12 اردیبهشت

تیم چهارم A – تیم پنجم B (برای مشخص شدن تیم هفتم و هشتم رده‌بندی)؛ ساعت 7

تیم سوم A – تیم سوم B(برای مشخص شدن تیم پنجم و ششم رده‌بندی)؛ ساعت 10

دیدار رده بندی (برای تعیین تیم‌های سوم و چهارم)؛ ساعت 13

دیدار فینال (برای تعیین تیم اول و دوم)؛ ساعت 16

انتهای پیام/