شهرخبر

بازدید ۱۷ هزار دانشجو از مراکز صنعتی در اردوی راهیان پیشرفت

بازدید 17 هزار دانشجو از مراکز صنعتی در اردوی راهیان پیشرفت

۱۷ هزار دانشجو در سال جاری از ۱۰۰ مرکز صنعتی طی اردوی راهیان پیشرفت بازدید کردند.

باقری، مسئول واحد اردوی راهیان پیشرفت بسیج دانشجویی، در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به گزارشی از برپایی اردوی راهیان پیشرفت در دانشگاههای در سال جاری اظهار داشت: دو سال است که اردوی راهیان پیشرفت با هدف روایت دستاوردهای کشور در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی و صنعتی و روایت حل مسائل کشور که توسط جوانان ایرانی محقق شده است توسط بسیج دانشجویی در دانشگاهها برگزار می شود.

وی افزود: در طول برگزاری این اردو در سال جاری، تاکنون بیش از  17 هزار دانشجو از حدود 100 موقعیت و مرکز خاص علمی و صنعتی کشور نظیر عسلویه، پالایشگاه ستاره خلیج فارس، مراکز صنعتی گروه مپنا، نیروگاههای هسته ای، پارک ملی هوا و فضا و ... در قالب اردوی  یک روزه و یا چند روزه بازدید کردند.

باقری با تاکید بر اینکه اردوی راهیان پیشرفت اردویی مستمر و در طول سال برگزار می شود، افزود: در طول بازدید از این مراکز برنامه هایی نظیر برپایی گارگاههای تخصصی، چالش ها و برنامه هایی مانند مسابقه با حضور دانشجویان برگزار می شود.برخی دانشگاهها نیز با حضور مسئولین پروژه ها و شرکت های برجسته نشست های تخصصی در دانشگاه برگزار می کنند.

وی افزود: این اردو مورد استقبال عموم دانشجویان قرار گرفته و بسیج دانشجویان صرفا مجری است و بحث های پشتیبانی اردو را دنبال می کند.

دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران , تشکلهای دانشجویی , تحریم هسته ای , بسیج دانشجویی , دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران , تشکلهای دانشجویی , تحریم هسته ای , بسیج دانشجویی , دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران , تشکلهای دانشجویی , تحریم هسته ای , بسیج دانشجویی ,

انتهای پیام/