شهرخبر

بدحالی دانش‌آموزان به فرصتی برای عملیات روانی تبدیل شده است

بدحالی دانش‌آموزان به فرصتی برای عملیات روانی تبدیل شده است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:هم‌اکنون موضوع بدحالی دانش‌آموزان به فرصتی برای عملیات روانی دشمن تبدیل شده است و برخی القائات نادرست به این عملیات دامن می‌زند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم عزیزی، نماینده مجلس و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در یک برنامه رادیویی درباره حادثه بدحالی دانش‌آموزان گفت: دستگاه‌های متولی تلاش می‌کنند تا تمام ابعاد موضوع را بررسی و با عوامل آن برخورد قاطع کنند؛ هم‌اکنون موضوع بدحالی دانش‌آموزان به فرصتی برای عملیات روانی دشمن تبدیل شده است و برخی القائات نادرست به این عملیات دامن می‌زند.

وی افزود: اعتماد مردم بسیار مهم است و آنها باید بدانند تمام مسئولان کشور در تمام سطوح و بخش‌های تخصصی موضوع را با جدیت بررسی می‌کنند و عوامل پنهان موضوع در حال شناسایی هستند و برخی نیز شناسایی شدند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مردم اجازه ندهند فرصت به دست دشمن بیفتد، دستگاه‌های مختلف در حال بررسی موضوع و کنترل آن هستند تا دغدغه مردم را به حداقل برسانند.

عزیزی درباره برخورد با عوامل این موضوع بیان کرد: برخورد با عوامل در بستر قانون است و قانونگذار برای این اقدامات برخورد قاطع و بازدارنده پیش‌بینی کرده و برخی تشکل‌ها معرکه‌گردان این موضوع نشوند؛ مسئولان کشور به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند  دانش‌آموزان کشور مورد هجمه قرار بگیرند و این موضوع با جدیت پیگیری می‌شود.

وی افزود: نیاز است از ظرفیت شبکه شاد برای آگاهی‌بخشی به خانواده‌ها استفاده شود همچنین دانش‌آموزان اگر در مدرسه دچار بدحالی شدند با مسئولان مدرسه همراهی کنند و از هراس بیش از حد و رفتار مخاطره‌آمیز پرهیز کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اطلاعات مردمی یکی از راهکارهای مهم برای اجرای اقدامات بازدارنده است و بسیاری از اطلاعات مردم می‌تواند راهگشا باشد، خانواده‌ها اگر اطلاعی دارند به سامانه 113 وزارت اطلاعات یا فراجا منعکس کنند.

انتهای پیام/