شهرخبر

کارنامه قابل توجه ربیعی مقابل مربیان خارجی

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با کارنامه‌ای روشن از مصاف برابر مربیان خارجی تا ساعاتی دیگر باید تیمش را به مصاف تراکتور خمس بفرستد.

مس رفسنجان در لیگ بیستم برای اولین مرتبه فرصت حضور در لیگ برتر را پیدا کرد و در همین فصل وقتی با سرمربی محمد ربیعی مقابل ذوب آهن که به تازگی از هدایت سبزپوشان کنار گذاشته شده بود، با نتیجه 3 بر 1 در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌ها در رفسنجان برنده بازی شد.


در لیگ 21 مس رفسنجان با مربیگری محمد ربیعی در رفسنجان پذیرای تراکتور بود و باز هم موفق شد برابر یک مربی خارجی که در آن زمان زومیمیر سولدو بود به برتری 3 بر یک دست پیدا کند. در این مسابقه امامعلی، علیاری و منشا برای مس گل زدند.


اما بهترین نمایش تیم ربیعی در لیگ بیست و دوم مقابل مربیان خارجی ثبت شده است. سرمربی مس رفسنجان در هفته هشتم با تک گل شاهین توکلی موفق به شکست تراکتور در رفسنجان شد و سه هفته بعد در چارچوب هفته یازدهم برابر سپاهان در رفسنجان به تساوی بدون گل دست یافت. در ادامه یک تساوی بدون گل دیگر مقابل استقلال با مربیگری ساپینتو و پیروزی 4 بر صفر برابر صنعت نفت آبادان با مربیگری تاوارس، که به ترتیب در هفته‌های چهاردهم و بیست و دوم اتفاق افتاد، کارنامه بسیار خوبی را برای سرمربی جوان فوتبال ایران مقابل مربیان خارجی حاضر در لیگ برتر رقم زده است.


حالا در هشتمین مسابقه تیم محمد ربیعی روز آینده در حالی که چشم بسیاری از علاقمندان به فوتبال به مصاف پرسپولیس و سپاهان دوخته خواهد شد، به مصاف تراکتور می‌رود که با خمس روزهای بسیار خوبی را تجربه می‌کند. باید دید ربیعی در این مسابقه دشوار هم می‌تواند به رکورد خاص و قابل توجه خود ادامه دهد یا اتفاقات دیگری در راه خواهد بود.