شهرخبر

فینال سوم دو مربی مدعی لیگ برتر؛ جام دست به دست می شود؟

این دیدار که فردا آزادی برگزار می شود سومین دوئل یحیی گل‌محمدی با مورایس سرمربی پرتغالی سپاهان است.در بازی رفت دو تیم که در روز ۱۵ مهر در اصفهان برگزار شد هر دو تیم در یک بازی سرد و کسل کننده به تساوی بدون گل رضایت دادند. اما در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی و در ورزشگاه نقش جهان پرسپولیس در یک بازی جذاب و دیدنی سپاهان را با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب کرد. البته در این دیدار گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس دو ضربه پنالتی به ثمر رساند و سیاوش یزدانی که در این دیدار اخراج شد و هر دو ضربه پنالتی به رقیب هدیه داد از بازی اخراج شد.

حالا فردا گل محمدی در سومین بازی امسال خود با مورایس در تهران وی  را ملاقات می کند. در دو بازی قبلی گل محمدی یک برد و یک مساوی دارد و باید دید در این دوئل، گل محمدی موفق می شود دوباره رقیب پرتغالی را مغلوب کند یا اتفاقات دیگری رخ می دهد.

گفتنی است سپاهان با ۴۶ امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ برتر قرار دارد و پرسپولیس با ۴۵  امتیاز به دنبال تعقیب این تیم است. برنده این دیدار می تواند علاوه بر صدر نشینی، برنده بازی ۶ امتیاز سال نیز شود و مسیر قهرمانی خود را هموار کند.