شهرخبر

این ستاره پرسپولیس برای بازیکنان یحیی خط و نشان کشید | ستاره نیمکت نشین می خواهد فیکس شود

صدآنلاین |مهدی عبدی مطابق بازی قبلی پرسپولیس که به نفت مسجدسلیمان گل زد، در دیدار مقابل تراکتور هم تاثیرگذار بود.

ادعای جالب توجه ستاره نیمکت‌نشین پرسپولیس؛ دیدید؟! فقط یک لمس توپ می‌خواستم/ بازیکنی که در چند دقیقه شرایط را تغییر داد

مهدی عبدی مهاجم ناآماده‌ پرسپولیس در این فصل موفق شد در صدمین بازی خود با پیراهن این تیم درلیگ برتر دروازه‌ نفت مسجدسلیمان را برای سومین مرتبه باز کند. عبدی آنقدر در این فصل نمایش بدی داشت که یحیی در برخی از هفته‌ها ترجیح می‌داد از بازیکنان در پست غیر اصلی بهره ببرد تا اینکه او را در درون زمین قرار دهد. این بازیکن که در سال‌های اخیر گل‌های بسیار مهمی برای پرسپولیس به ثمر رسانده، در این فصل دور از انتظار ظاهر شده و به جز دو بازی نخست لیگ مقابل ذوب آهن و فولاد، در سایر بازی‌ها جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس نداشته است.

عبدی بعد از گلزنی به نفت مسجد سلیمان و شکستن طلسم گل نزدن‌هایش، در دقایق پایانی بازی مقابل تراکتور هم توسط یحیی گل محمدی به بازی گرفته شد و به زمین آمد. از قضا روی گل سوم و پیروزی بخش تیمش هم تاثیر داشت. توپ ارسالی سروش رفیعی از روی یک ضربه ایستگاهی، با ضربه سر ناقص اسماعیلی فر به عبدی رسید و ضربه عبدی ابتدا توسط تراکتوری‌ها برگردانده شد و همان توپ زیر پای پورعلی‌گنجی افتاد تا ضربه محکم مدافع پرسپولیس به هنانوف برسد و او کار را تمام کند. هرچند عبدی گلی نزد و یا پاس گلی به نامش ثبت نشد، ولی توانست تاثیر جزئی روی گل سوم تیمش داشته باشد.

همین موضوع بهانه یک ادعای عجیب از سوی این مهاجم مازنی شد. عبدی که بعد از سوت پایان بازی بسیار خوشحال بود، افشین پیروانی را محکم در آغوش گرفت تا خوشحالی‌اش را با مدیر تیم پرسپولیس تقسیم کند. مهاجم قرمزها در همین لحظه خطاب به پیروانی گفت: افشین خان دیدی؟! فقط یک لمس توپ لازم داشتم تا به نوعی کار را در بیاورم و به تیم کمک کنم تا ۳ امتیاز را بگیرد. حرف‌های جالب عبدی درحالی مطرح شد که نفراتی مثل پورعلی‌گنجی و هنانوف به مراتب تاثیرگذاری بیشتری از او روی گل سوم پرسپولیس به تراکتور داشتند.

با این وجود عبدی نشان داد در حال تغییر است و می خواهد روزهای تلخ این فصل را با ارائه بازی‌های خوب در هفته‌های باقی مانده به دست فراموشی بسپارد و البته به تیمش کمک کند تا عنوان قهرمانی در این فصل را هم بدست بیاورد.

البته عبدی می تواند امیدوار باشد با تلاش بیشتر و تمرکز بالاتر روی فوتبال و با توجه نمایش‌های نه چندان خوب آل‌کثیر و پریرا، به ترکیب اصلی پرسپولیس هم راه پیدا کند و باز هم برای تیمش گل بزند.

این مطلب را هم بخوانید: چشم گل‌محمدی به یک گل‌زن خاص پرسپولیس/ وقتی مهدی عبدی ساز جدایی را کوک نکرد