شهرخبر

مسمومیت دانش آموزان خویی تایید نشد

مسمومیت

سرپرست آموزش و پرورش خوی با اشاره به کسالت برخی دانش آموزان یک مدرسه در این شهرستان گفت: پس از انتقال دانش آموزان بیمار به مراکز درمانی و انجام آزمایش‌های دقیق، مسمومیت آنان تایید نشد.

به گزارش مشرق، مرتضی محمدپور سرپرست آموزش و پرورش خوی اظهار کرد: روز گذشته بازدیدهای کارشناسی از برخی مدارس که شایعه شده بود دانش آموزان آنها مسموم شده‌اند، صورت گرفت و از سلامت کامل همه دانش آموزان اطمینان لازم حاصل شد.

وی افزود: چند نفر از دانش آموزان هم که اظهار کسالت داشتند به بیمارستان منتقل شدند ولی نتایج آزمایش از آنها علائم مسمومیت را تایید نکرد.

محمدپور ادامه داد: خوشبختانه هیچ مسمومیتی برای هیچ دانش آموزی در این شهرستان اتفاق نیفتاده و در حال حاضر تمام معلمان و دانش آموزان مدرسه اعلام شده در سلامت کامل هستند.

وی تاکید کرد: برخی به دنبال شایعه پراکنی و ایجاد ترس در میان خانواده دانش‌آموزان با انتشار اخبار کذب و بی پایه و اساس هستند در حالی که هیچ مشکلی در مدارس این شهرستان وجود ندارد.

در یکی دو روز گذشته خبری در فضای مجازی شهرستان خوی به نقل از برخی صفحات مجازی مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانش آموزان منتشر شد که این ادعا فاقد هرگونه مدرک مستند بود.

منبع: ایرنا