شهرخبر

جزئیات آتش‌سوزی مرگبار در خیابان مازندران

جزئیات آتش‌سوزی مرگبار در خیابان مازندران

ظهر امروز خانه‌ای در خیابان مازندران پایتخت در آتش سوخت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ظهر امروز مأموران آتش‌نشانی در تماس تلفنی با پلیس، مرگ 4 فرد را در آتش‌سوزی خانه‌ای در خیابان مازندران در شرق تهران، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ‌محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه پنجم دادسرای جنایی به همراه تیم تشخیص هویت و  بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت، خانه مورد نظر که افراد زیادی داخل آن بودند براثر انفجار مواد محترقه دچار آتش‌سوزی شده که در همان دقایق اولیه پنج زن توسط ماموران آتش‌نشانی نجات پیدا کردند اما 4 فرد در این حادثه فوت کرده‌اند.

امدادگران اورژانس که همزمان در محل آتش‌‌سوزی حاضر شده بودند، مجروحان را برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل کردند؛ همچنین بررسی‌های بیشتر نشان می‌داد، در خانه مورد نظر لوازم جشن نگهداری می‌شد و علت این حادثه مرگبار انفجار نیز مواد محترقه بوده است.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه پنجم دادسرای جنایی، اجساد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌ها در رابطه با این حادثه هولناک توسط تیم تحقیق ادامه دارد.

انتهای پیام/