شهرخبر

فاطمه مقصودی، نماینده بروجرد:

گسترش مسمومیت‌ها از قم به سایرشهرها بیشتر جلب توجه کرد / بررسی مسمومیت‌ها در کمیسیون تلفیق با حضور وزارت اطلاعات

یک نماینده مجلس درباره زمان ورود مجلس به موضوع مسمومیت های اخیر گفت: ورود ما به این موضوع دیر نشده؛ قبلا این مسمومیت‌ها فقط در شهر قم بود و با انتقال به‌شهرهای دیگر، بیشتر جلب توجه کرد.

گسترش مسمومیت‌ها از قم به سایرشهرها بیشتر جلب توجه کرد / بررسی مسمومیت‌ها در کمیسیون تلفیق با حضور وزارت اطلاعات
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۴ ۱۱:۳۲:۰۴
اعتمادآنلاین |

دود سه ماه از آغاز مسموم‌سازی دانش‌آموزان در قم می‌گذرد و اعضای کمیسیون امنیت ملی هنوز جلسه‌ای در این رابطه برگزار نکرده‌اند و اولویت را بررسی بودجه قرار داده‌اند و جلسات سه شیفته مجلس بهانه‌ای است بر این موضوع. این مسموم‌سازی‌ها حالا پا را از قم فراتر نهاده و به سایر شهرها تسری پیدا کرده، به‌نحوی که موجبات نگرانی والدین بیش از پانزده استان را فراهم کرده و هر لحظه خبری از درگیر شدن مدرسه‌های یک شهر جدید در فضای مجازی دست‌به دست می‌شود.

فراگیر شدن این مسمومیت‌ها، قالیباف را به فکر تشکیل کارگروهی برای پیگیری و شناسایی عوامل پشت پرده آن انداخت و بنا شد چهار رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری، کمیسیون امنیت ملی، کمیسیون امور داخلی و شوراها و کمیسیون بهداشت و درمان به‌ منظور انتخاب اعضای این کارگروه، به‌زودی تشکیل جلسه دهند.

اواخر هفته گذشته نیز در کمیسون شوراها و امور داخلی مجلس جلسه‌ای با حضور ماموران امنیتی برگزار شد که هنوز خروجی آن مشخص نیست.

فاطمه مقصودی نماینده بروجرد و اشترینان و یکی از اعضای این کمیسیون موضوع مسمومیت‌ها را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش خبرآنلاین، بخش هایی از گفت و گوی مقصودی را در ادامه می خوانید: