شهرخبر

بیماران بدحال کرونایی در مازندران ۲ رقمی شدند

تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۱ بیمار کرونایی جدید، به ۷۲ نفر رسید که از این تعداد ۱۲ نفر بدحال هستند.

 شاهد افزایش شمار بیماران مبتلا و بستری کرونایی در استان هستیم که شمار مبتلایان جدید ۲ رقمی و تعداد بیماران بستری کرونایی رو به افزایش است.

بر اساس آخرین اطلاع رسانی رنگ‌بندی کرونایی مناطق کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع‍رسانی وزارت بهداشت، تعداد شهر‌های قرمز و نارنجی همانند هفته گذشته در استان مازندران صفر بوده، ولی تعداد مناطق با وضعیت آبی به ۱۵ شهرستان کاهش یافت و تعداد مناطق با وضعیت زرد کرونایی به ۷ شهرستان افزایش یافته است.

بر همین اساس شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر، جویبار، سوادکوه شمالی، عباس آباد، تنکابن و رامسر در وضعیت زرد کرونا و شهرستان‌های نکا، میاندورود، ساری، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه، بابل، بابلسر، فریدونکنار، آمل، محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت هم در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفتند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۱ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۷۴ نفر رسید که از این تعداد ۱۲ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته هیچ موردی از فوتی براثر کرونا در استان مازندران گزارش نشده است.

به گزارش فارس، واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت بهداشتی به ویژه در تجمعات ضروری است.