شهرخبر
پیش‌بینی‌های هواشناسی نشان می‌دهد

بارش باران در این استانها در ۲۴ ساعت آینده

پیش‌بینی‌های هواشناسی نشان می‌دهد در استان‌های هرمزگان، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش باران رخ خواهد داد.
بارش باران در این استانها در ۲۴ ساعت آینده

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده در شرق هرمزگان، جنوب کرمان و برخی مناطق سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش بادشدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

جمعه در برخی نقاط آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، برخی مناطق شمالی سیستان و بلوچستان و شنبه در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش پراکنده و خفیف پیش‌بینی می‌شود. یکشنبه در اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

دوشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب، در نوار غربی کشور و ارتفاعات البرز در استان‌های تهران، البرز، قزوین و زنجان بارش باران و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد. لازم به ذکر است از روز جمعه تا دوشنبه در اغلب مناطق کشور وزش باد قابل ملاحظه خواهد بود. همچنین طی روز‌های جمعه و شنبه در نیمه غربی کشور احتمال خیزش گردوخاک وجود دارد. از روز شنبه تا دوشنبه نیز افزایش محسوس دما در اغلب مناطق کشور به ویژه در استان‌های ساحلی خزر رخ خواهد داد.