شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فدراسیون فوتبال#ایتالیا#مورینیو

فدراسیون فوتبال ایتالیا برای مورینیو پرونده انضباطی باز کرد

فدراسیون فوتبال ایتالیا برای مورینیو پرونده انضباطی باز کرد

واکنش‌های جنجالی آقای خاص پس از شکست تیم تحت هدایتش در هفته بیست‌و‌چهارم سری A ممکن است برای او گران تمام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دفتر دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا به‌صورت رسمی برای اتفاقات رخ داده در حاشیه بازی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال رم و کرمونزه پرونده‌ای انضباطی باز کرد که در آن ژوزه مورینیو یکی از افرادی است که در معرض مجازات قرار دارد.

در جریان این بازی که با شکست 2 بر یک رمی‌ها برابر کرمونزه همراه بود، ژوزه مورینیو سرمربی جالوروسی با مارکو سرا داور چهارم مسابقه درگیر شد. بعد از یک مشاجره کوتاه میان این دو در کنار زمین، مارکو سرا جمله‌ای بیان کرد که مورینیو را از کوره به در برد و واکنش پرخاشگرانه را از سوی مرد پرتغالی به همراه داشت. به همین دلیل هم داور سرمربی پرتغالی را اخراج کرد. مورینیو پس از بازی در گفت‌و‌گو با رسانه‌ها شرح ماوقع را توضیح داد و آن را به تورینی بودن مارکو سرا ربط داد. در واقع آقای خاص مدعی است که داور چهارم کاری کرده است که او اخراج شود و بازی بعدی رم که مقابل یوونتوسِ تورین است را از دست بدهد.

 

ادعاهای جنجالی مورینیو درباره درگیری لفظی‌اش با مارکو سرا حالا ممکن است برای او گران تمام شود. طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، دفتر دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا پرونده‌ای را باز کرده تا به طور کامل اتفاق رخ داده در خانه تیم کرمونزه را موشکافی کند و در همین راستا هم قرار است مورینیو و سرا را برای ارائه توضیحاتی احضار کند.

درگیری مورینیو با مارکو سرا زمانی آغاز شد که در زمین مسابقه ماراش کومبالا از رم با فرانک ساژو بازیکن کرمونزه درگیر شدند و آقای خاص از مارکو سرا بابت این اتفاق توضیح خواست و در جواب این جمله را شنید: «سرت به کار کوفتی خودت باشد». همانطور که قابل پیش‌بینی بود، سرمربی رم و دستیارانش هم از جواب داور چهارم عصبانی شدند و واکنشی نشان دادند که باعث اخراج آقای خاص شد. ماجرا اما اینجا تمام نمی‌شود و مارکو سرا بار دیگر خطاب به مورینیو می‌گوید: «آنها بیچاره‌‌ات خواهند کرد، حالا برگرد به خانه» و احتمالاً منظورش از آنها مسئولان فدراسیون و کمیته انضباطی بوده است. مورینیو نیز بعد از بازی گفت که از مارکو سرا شکایت خواهد کرد.

انتهای پیام/