شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فدراسیون فوتبال#بازیکنان#تیم ملی

اکبرپور: فدراسیون فوتبال دنبال گزینه‌ای باشد که بازیکنان از آن حساب ببرند

اکبرپور: فدراسیون فوتبال دنبال گزینه‌ای باشد که بازیکنان از آن حساب ببرند

بازیکن پیشین تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال باید دنبال گزینه‌ای باشد که بازیکنان تیم ملی از آن مربی حساب ببرند.

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص اسامی گزینه‌هایی که برای هدایت تیم ملی مطرح شده بودند گفت: وقتی اسامی را دیدم تعجب کردم چون برخی از گزینه‌ها در شرایطی در لیست فدراسیون قرار گرفتند که نباید نامشان در این لیست دیده می‌شد. آنها از دوستان ما هستند ولی بحث سرمربیگری تیم ملی متفاوت است و فدراسیون باید در این زمینه سلیقه بیشتری به خرج بدهد. فدراسیون فوتبال باید دنبال گزینه‌ای باشد که بازیکنان تیم ملی از آن مربی حساب ببرند. 

وی عنوان کرد: فدراسیون برای انتخاب سرمربی دچار سردرگمی شده و خودشان هم نمی‌دانند که قرار است چه کار کنند. انتخاب سرمربی تیم ملی یک تصمیم مهم و حساس است و مسئولان فدراسیون باید در این زمینه نهایت دقت را به خرج دهد.

اکبرپور در خصوص کناره‌گیری امیر قلعه‌نویی از لیست گزینه‌ها تصریح کرد: یکی از افرادی که می‌توانست هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد قلعه‌نویی بود چون مربی با تجربه‌ای است و کارش را بلد است. نمی‌دانم چرا قلعه‌نویی تصمیم به کناره‌گیری گرفت ولی به طور حتم او مربی باهوشی است و دلایل خاص خودش را برای این کار داشته است.

بازیکن پیشین استقلال گفت: هر فردی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود قطعاً کار سختی در جام ملت‌ها خواهد داشت چون همه می‌دانیم رقیبان ایران چه کیفیتی دارند. امیدوارم یک تصمیم خوب بگیرند و هر چه زودتر تکلیف تیم ملی مشخص شود.

انتهای پیام/