شهرخبر

اجرای طرح پذیرش اینترنتی به ایستگاه مراکز "نیایش" و "دماوند" رسید

اجرای طرح پذیرش اینترنتی به ایستگاه مراکز "نیایش" و "دماوند" رسید

اجرای طرح پذیرش صرفاً اینترنتی به ایستگاه مراکز "نیایش" و "دماوند" رسید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شادی مالکی؛ مدیر عامل ستاد معاینه فنی اظهار کرد: از روز چهارشنبه دهم اسفند ماه پذیرش خودروها در دو مرکز معاینه فنی نیایش و دماوند نیز تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی انجام می شود. این تصمیم با عنایت به استقبال شهروندان از اجرای طرح پذیرش صرفا اینترنتی در دو مرکز بیهقی و شهید آبشناسان که از ابتدای همین ماه آغاز شده، اتخاذ گردیده است. گفتنی است بجز چهار مرکز صدر الاشاره که از مراکز پر ازدحام به ویژه در ماه های پایانی سال هستند در بقیه مراکز معاینه فنی مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی امکان پذیر است.

وی در خصوص میزان مراجعات حضوری و اینترنتی به مراکز معاینه فنی افزود: با اضافه شدن دو مرکز نیایش و دماوند به مراکز دارای پذیرش صرفا اینترنتی بالغ بر 50 درصد از مراجعات با تعیین وقت قبلی و پذیرش اینترنتی در مراکز معاینه فنی شهر تهران انجام می شود. البته تاکید می گردد بزودی در گام های بعدی پذیرش در کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران صرفا با تعیین وقت قبلی انجام خواهد شد و ما بدون تردید دیگر شاهد هیچگونه صف انتظاری برای دریافت معاینه فنی در مراکز شهر تهران نخواهیم بود.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی در ارتباط با این تغییر شیوه پذیرش تصریح کرد:کیفی سازی خدمات در ابتدا نیازمند شناسایی صحیح نیاز ذینفعان و سپس پیاده سازی یک برنامه تحولی جهت اصلاح فرایندها می باشد.  در همین راستا به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات، مدیریت صف و توزیع مراجعات در مراکز، به حداقل رساندن زمان معطلی شهروندان در صف انتظار این ستاد نسبت به انجام این رویکرد نوین در نحوه پذیرش اقدام نموده است.  

مالکی در توضیح نحوه دریافت نوبت اینترنتی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند با استفاده از سیستم نوبت‌دهی اینترنتی که از طریق سامانه تهران من و یا سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در دسترس است و همچنین نوبت تلفنی(96006000) با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه کنند.

انتهای پیام/