شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#بسکتبال

بیک‌لیک‌لی: نیمکت بسیار خوبی داریم/ دو بازیکن خارجی ضعف تیم را از بین بردند

بیک‌لیک‌لی: نیمکت بسیار خوبی داریم/ دو بازیکن خارجی ضعف تیم را از بین بردند

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان گفت: پیروزی برابر گروه بهمن در تهران برای ما اهمیت داشت و به هدف‌مان رسیدیم.

نیکا بیک‌لیک‌لی پس از پیروزی برابر گروه بهمن به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بازی اول مرحله نیمه نهایی بسیار خوب بود و پیروزی در خانه حریف برای ما پیروزی مهمی بود، چراکه تیم گروه بهمن تا حالا نباخته بود و دو اتفاقی که باید برای ما می افتاد، رخ داد یکی پیروزی برابر حریف و دیگری شکست آنها در خانه خودشان و فکر می‌کنم به هدفمان رسیدیم.

وی بازی دوم مرحله نیمه نهایی با حضور تماشاگران گرگانی را راحت تر ارزیابی و خاطرنشان کرد: در گرگان شهر پرهوادار بسکتبال باید بازی دوم خود را برابر گروه بهمن انجام دهیم و فکر می‌کنم برای ما بازی بهتری خواهد بود به دلیل آشنایی و بازی در سالن بازی و هوادارانی که در این شهر داریم، اما بسکتبال رشته سخت و غیر قابل پیش بینی است و ما آماده هستیم که در گرگان بازی مثل امروز انجام دهیم. ما باید با تمرکز بیشتر در دفاع کار کنیم که گل کمتری دریافت کنیم. به هر حال اگر مثل این بازی انجام دهیم مشکلی نخواهیم داشت.

سرمربی تیم شهرداری گرگان درخصوص دو خرید خوب تیمش و جذب دو بازیکن خارجی اظهار داشت: تلاش زیادی کردیم و از اول فصل با رئیس و مدیر باشگاه و شهردار و شورای شهر صحبت کردیم مبنی بر اینکه تیم به گارد راس احتیاج دارد، چون ما از ناهیده اسدی که پست تخصصی او یک نیست در این پست استفاده می‌کردیم و حالا می‌بینیم شکوفا شده، چون در پست خودش بازی می‌کند.

وی درباره بازیکن آمریکایی تیمش گفت: ایمانی تیلفورد بازیکن آمریکایی تیم دانش بسکتبال و تجربه دارد و خونسرد است و ما به دلیل توانایی‌های بالای او که می‌تواند تیم را کنترل کند و بازیکن موثری در دفاع است او را جذب کردیم و فکر می‌کنم دفاع او و تئودورو ساریک بازیکن مونته نگرویی امروز به تیم ما خیلی کمک کرد.

بیک‌لیک‌لی اضافه کرد: دانش دفاعی ساریک به ما کمک موثری کرد. از طرفی مواردی که به او و تیلفورد می‌گوئیم با دقت و تمرکز انجام می‌دهند و فکر می‌کنم این دو بازیکن خارجی که تیم ما از ابتدا احتیاج داشت باعث تقویت تیم شد.

وی خاطرنشان کرد: ما از ادنا عیسائیان در پست پنج استفاده می‌کردیم درحالیکه پست تخصصی او چهار است که با آوردن دو بازیکن خارجی باعث شدیم عیسائیان و اسدی در پست‌های تخصصی خودشان بازی کنند. به عبارت بهتر تیم ما به توازن رسیده است.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان تیم شهرداری گرگان به بازیکنان نیمکتش اشاره کرد و افزود: نیمکت بسیار خوبی داریم، اما چون روند بازی به نفع ما بود ترکیب را در بازی برابر گروه بهمن تغییری ندادیم. به هر حال اگر با مشکل مواجه شویم نیمکت بسیار آماده‌ای مثل آجیلی، گلابگیر، قیس و مفیدی داریم. من به بازیکنانم اعتقاد دارم و فکر می‌کنم می‌توانیم از تمام پتانسیل مان در بازی روز سه شنبه استفاده کنیم.

وی که با شاگردانش بازی برابر گروه بهمن را در فینال پیش بینی می‌کردند، درخصوص رقابت با این تیم در مرحله نیمه نهایی گفت: امسال متاسفانه روند مسابقات به گونه‌ای پیش رفت که تیم ما با گروه بهمن در مرحله نیمه نهایی بازی کند. من با این تیم در فینال دو بار بازی کردم، اما امسال در مرحله نیمه نهایی با گروه بهمن بازی داریم.  به هر حال چیزی از ارزش‌های هیچ تیمی کم نمی‌کند. گروه بهمن تیم بسیار توانمندی هستند و ما هم در مرحله بعدی کار سختی داریم تا قدم به قدم به فینال فکر کنیم.

 

انتهای پیام/