توجیه عجیب روزنامه اصولگرا برای ناکامی‌های دولت رئیسی/ اخبار مثبت را سانسور می‌ کنند

 این روزنامه نوشت: یکی از نشانه‌های سیاه‌نمایی از یک جامعه، سانسور خبر‌های مثبت و صرفاً انعکاس اخبار منفی آن جامعه است. رسانه‌های ضدانقلاب همواره در قبال جامعه ایران همین گونه عمل کرده‌اند که فقط خبر‌های منفی را منتشر کرده‌اند و حتی خبر منفی دروغ ساخته‌اند و حتی از اخبار مثبت هم خبر منفی درآورده‌اند!

 ضدیت آن‌ها با ایران و جمهوری اسلامی و تلاش‌شان برای ایجاد ناامیدی در مردم روشن است، اما رسانه‌های اصلاح‌طلب که مدعی ایران و مردم ایران هستند، چرا باید اخبار مثبت را سانسور کنند؟ شاید نگاه جناحی غلبه دارد و می‌خواهند عملکرد مثبت رقبای سابق انتخاباتی را نبینند، اما آیا متوجه نیستند که کار جناحی و سیاسی آن‌ها چه بلایی سر ذهن مردم می‌آورد؟!

از جدید‌ترین سانسور‌های آنها، عدم اطلاع رسانی در مورد ورود آب به دریاچه ارومیه است، در حالی که همواره خود را در مورد خشکی دریاچه ارومیه دغدغه‌مند نشان می‌دادند. بازتاب گسترده و مبالغه‌آمیز و سیاسی یک مشکل و بعد سانسور حل آن مشکل، اگر سیاه‌نمایی نیست، پس چیست؟

اصلاح‌طلبان همین رویکرد سانسوری را در قبال اتفاقات خوب دیگر هم، همچون افتتاح پروژه عظیم آبرسانی در کردستان و پروژه آبرسانی در خوزستان و همچنین افتتاح راه آهن استراتژیک در سیستان و بلوچستان داشتند.