شهرخبر

ستاره پرسپولیس تاوان اشتباه بزرگش را می دهد

پرسپولیس در روزی که اغلب شاگردان یحیی گل محمدی نمایش فوق العاده ای داشتند با نتیجه ۴ بر ۲ موفق به شکست سپاهان اصفهان شد.

ستاره پرسپولیس تاوان اشتباه بزرگش را می دهد

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

در میان بازیکنان پرسپولیس شاید دانیال اسماعیلی‌فر جزو معدود شاگردان یحیی گل محمدی بود که نتوانست در حد و اندازه‌های همیشگی خودش ظاهر شود.

در این دیدار سرمربی پرسپولیس با تصمیمی مهم از وحدت هنانوف در سمت راست خط دفاعی استفاده کرد و با توجه به مصدومیت سعید صادقی، دانیال اسماعیلی‌فر را یک خط جلو برد. اسماعیلی‌فر اما در این دیدار یک گل به خودی زد و در نهایت در دقیقه ۶۹ تعویض شد و جای خودش را به لئاندرو پریرا داد.

امید عالیشاه و سیامک نعمتی بازیکنان تعویضی پرسپولیس اما در این دیدار حذفی عالی ظاهر شدند و حالا این احتمال وجود دارد در غیاب سعید صادقی مصدوم یکی از این دو در ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی با نفت مسجد سلیمان قرار بگیرد.

در این صورت دانیال اسماعیلی‌فر، بازیکن پراشتباه بازی با سپاهان اصفهان باید یک خط به عقب برگردد و جایی بازی کند که یحیی گل محمدی از عملکرد وحدت هنانوف راضی است. آیا یحیی گل محمدی حاضر می‌شود دانیال اسماعیلی‌فر را نیمکت نشین کند؟ باید منتظر ماند و دید!