شهرخبر

اقدام کریستیانو رونالدو علیه یوونتوس!

ستاره پرتغالی آماده دعوت دادستان تورین برای شهادت علیه یوونتوس است.

اقدام کریستیانو رونالدو علیه یوونتوس!

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

بر اساس اعلام رسانه های کشور ایتالیا، کریستیانو رونالدو پس از تصمیم گیری برای شهادت علیه یوونتوس، منتظر دعوت دادستان تورین است. او قرار است در خصوص تخلفات مالی اخیری که به باشگاه یوونتوس نسبت داده شده، به چند سوال کلیدی پاسخ دهد.

دادستان تورین در حال بررسی دقیق اسناد مالی بیانکونری ها در چند سال اخیر است. در نتیجه این بررسی ها اتهامات مالی زیادی به آنها وارد شده که یکی از مهمترین و جالب توجه ترین موارد، پرداخت مبالغی خارج از قرارداد ثبت شده به کریستیانو رونالدو است.

در این خصوص سند محرمانه ای پیدا شده که در آن وعده دستمزد مخفیانه 19 میلیون یورویی به ستاره پرتغالی را داده و توسط مدیر ورزشی آن زمان فابیو پاراتیچی امضا شده است؛ البته در این سند، امضای خود رونالدو دیده نمی شود.

ستاره فعلی النصر هرگز 19 میلیون یوروی یاد شده را دریافت نکرده و حاضر است علیه یوونتوس در تحقیقات پریسما شهادت دهد. دادستانی تورین به زودی در این رابطه با او تماس خواهد گرفت. این احتمال وجود دارد که ستاره پرتغالی، نه به صورت حضوری بلکه از طریق نامه نگاری، به این تحقیقات کمک کند. او همچنین می تواند برای دریافت 19 میلیون یورویی که به امضای مدیر وقت یووه رسیده، علیه این باشگاه شکایت کرده و این مبلغ بعلاوه 10 میلیون یوروی اضافه را مدعی شود.