شهرخبر

فتح‌الله‌زاده: مرا تنها در باشگاه رها کرده‌اند/ درخواست فوری مدیرعامل استقلال از هواداران

علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت پرونده بدهی این باشگاه به آندره استراماچونی گفت: پرداخت پول استراماچونی به تنهایی از عهده یک باشگاه بر نمی‌آید. ما از پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بر نمی آییم. از کجا باید بدانیم دلار چند برابر می‌شود؟ این پول سنگینی است.

وی افزود: دولت خوب کاری کرد که به پرسپولیس برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون کمک کرد. الان هم به ما کمک کنند. دستشان را می بوسم! ما این همه پول نداریم.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: باید ۳۰۰ میلیارد بدهم تا مجوز حرفه‌ای باشگاه را بگیرم. در مدت چهار ماه حضورم در استقلال ۱۳۰ میلیارد خرج کردم و هنوز عقب هستم. از کجا بیاورم؟ مرا تنها در باشگاه رها کرده‌اند.

فتح الله زاده همچنین از معاون رئیس جمهور خواست همانطور که به یک اپراتور تلفن همراه برای امضای قرارداد با پرسپولیس سفارش شده است، به یک اپراتور دیگر برای حمایت مالی از استقلال توصیه بشود.

وی گفت: اگر استقلال از آسیا حذف شود (به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه‌ای) ۴۰ میلیون هوادار ما ناامید می‌شوند. دوستان کمک کنند تا استقلال را از این گردنه عبور بدهیم.

مدیرعامل استقلال در پایان صحبت‌هایش با برنامه ورزش و مردم گفت: یکشنبه یا دوشنبه فراخوان می‌گذاریم و شماره حسابی را اعلام می‌کنیم که هواداران به ما کمک کنند تا این مشکل را حل کنیم!