شهرخبر

دیاز: فولاد تیمی پُرانرژی بود و در آستانه گلزنی قرار داشت/ مارگا: آمادگی بدنی بازیکنان حریف برای ما مشکل‌ساز شد

دیاز: فولاد تیمی پُرانرژی بود و در آستانه گلزنی قرار داشت/ مارگا: آمادگی بدنی بازیکنان حریف برای ما مشکل‌ساز شد

سرمربی و ستاره گلزن تیم فوتبال الهلال عربستان از آمادگی بدنی بالای بازیکنان فولاد ایران تمجید کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رامون دیاز در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فولاد ایران و الهلال عربستان که به برتری یک بر صفر الهلال انجامید، اظهار داشت: به بازیکنانم به‌خاطر روحیه فوق‌العاده و جنگجویانه‌ای که داشتند، تبریک می‌گویم. تیمم تحت فشار بازی می‌کرد و از تلاش بازیکنانم تشکر می‌کنم. بازی‌های متوالی روی تیم فشار زیادی ایجاد کرده است.

«شرایط برای ما سخت شد که از پس آن برآمدیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: مقابل تیمی بازی کردیم که انرژی زیادی داشت و از لحاظ فیزیکی قدرتمند بود. فولاد در آستانه گلزنی هم قرار داشت و کارمان را سخت کرد، اما در نهایت گل پیروزی را زدیم و بردیم.

سرمربی الهلال در مورد تقابل با شاگردان هرنان کرسپو در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: الدحیل تیم خوبی است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد. تعدادی از دیدارهای این تیم را تماشا کرده‌ام و کرسپو زیر نظر من بازی کرده است. در کنار هم به موفقیت‌هایی رسیدیم و خیلی خوشحال هستم که با او روبه‌رو می‌شوم. بازی هیجان‌انگیزی خواهد بود و حضور هواداران، زیبایی و لذت مسابقات را تکمیل می‌کند.

همچنین موسی مارگا که به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، در نشست خبری بعد از مسابقه خاطرنشان کرد: فولاد تیم خوبی بود و آمادگی بدنی بالای بازیکنان حریف برای ما مشکل‌ساز شد. با این حال حداکثر تمرکز را داشتیم و من با همکاری هم‌تیمی‌ها توانستم گل بزنم. بازی‌های متوالی، ما را تحت فشار می‌گذارد و بازیکنان تیم خسته شده‌اند.

انتهای پیام/