شهرخبر

تثبیت حضور ۱۴ تکواندوکار در اردوی تیم ملی بانوان / بازگشت بی سر و صدای ناهید کیانی به جمع ملی‌پوشان

تثبیت حضور 14 تکواندوکار در اردوی تیم ملی بانوان / بازگشت بی سر و صدای ناهید کیانی به جمع ملی‌پوشان

با اعلام اسامی ۱۴ ملی‌پوش برتر رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان، نام ناهید کیانی که پیش از این در اردوی تیم ملی حضور نداشت نیز دیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دور دوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان جهت شرکت در رقابت‌های گرنداسلم چین، امروز دوم اسفند ماه در خانه تکواندو با نظارت کادر فنی تیم ملی  و قضاوت داوران رسمی برگزار شد و نهایتا 14 ملی پوش به اردوی تیم ملی راه یافت.

سعیده نصیری، مبینا نعمت‌زاده، غزل سلطانی، نگار اسماعیلی، نسترن ولی‌زاده، تینا مدانلو، ناهید کیانی، مهلا مومن‌زاده، نرگس میرنوراللهی، کوثر اساسه، زینب اسماعیلی، ملیکا میرحسینی، زهرا پوراسماعیل و آناهیتا توکلی با برگزاری دور دوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی در اردو ماندنی شدند و فرشته فتحی، نیکی یوسفی، الهام حقیقی و شهربانو دامغانی‌نژاد با حذف برابر رقبا در دور جدید تمرینات حضور ندارند.

هدایت تیم ملی بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است و مهروز ساعی به عنوان مربی وی را یاری می‌کند. 

به گزارش تسنیم، در حالی رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان امروز برگزار شد که پیش از این و پس از مسابقات جهانی مکزیک، ناهید کیانی به دلایل مسائل انضباطی به مسابقات فینال گرندپری اعزام نشده بود و پس از آن نیز در حالی که تمامی ملی‌پوشان باید در رقابت‌های آزاد کشوری حضور پیدا می‌کردند، ناهید کیانی از این عمل سرباز زد.

موضوعی که باعث شد از سوی مینو مداح سرمربی تیم ملی تکواندو به اردوی تیم ملی دعوت نشود و حتی نام او در میان 38 تکواندوکار حاضر در اردو تیم‌های ملی آقایان و بانوان که در روزهای گذشته از سوی فدراسیون تکواندو اعلام شد، قرار نداشته باشد، اما امروز با اعلام اسامی 14 بازیکن  برتر انتخابی شاهد بازگشت بی سر و صدای کیانی به اردوی تیم ملی باشیم تا به نظر برسد مشکلات گذشته برطرف شده باشد. 

انتهای پیام/