شهرخبر

سه ستاره پرسپولیس در وضعیت آماده‌باش/ نقشه یحیی برای استفاده از بازیکنان با انگیزه

پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل خود در مرحله یک هشتم جام حذفی باید برابر سپاهان در اصفهان حاضر شود.

اتفاقات چند وقت اخیر و از دست دادن صدرنشینی باعث شده تا سرخپوشان با انگیزه مضاعفی آماده تقابل با شاگردان مورایس شوند و امیدوار باشند با کسب نتیجه از این جدال و حضور در مرحله بعدی، از نظر روحی نیز شرایط را در لیگ برتر به سود خود کنند.

سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی‌فر به‌همراه گئورگی گولسیانی سه بازیکنی هستند که در این فصل از سپاهان به پرسپولیس آمده‌اند و از انگیزه بالایی برای این تقابل و نمایش توانایی خود برابر حریف برخوردارند. دانیال اسماعیلی‌فر به عنوان یکی از برترین گل‌سازان این فصل سرخپوشان چشم به جدال با تیم سابق خود دوخته و باید دید در این دیدار که کری داخلی زیادی نیز در آن وجود دارد، قادر خواهد بود نقش تعیین‌کننده‌ای برای تیمش ایفا کند یا خیر.

رفیعی نیز به عنوان یکی از گل‌سازان موفق فصل گذشته سپاهان، هرچند طی دیدارهای اخیر فرصت چندانی برای خودنمایی در ترکیب پرسپولیس نداشته، اما حضور کوتاه مدتش مقابل هوادار تهران با شکل‌گیری موقعیت‌های خوبی همراه بوده است. او نیز با توجه به حضور در سپاهان و تقابل با هافبک‌های حریف انگیزه زیادی برای درخشش در این جدال دارد و باید دید یحیی گل‌محمدی این فرصت را نصیب وی خواهد کرد یا خیر.

گولسیانی اما یکی از مهره‌های موفق پرسپولیس در خط دفاعی بوده است. آمار مناسب، چه در فاز دفاعی و چه تهاجمی، از او به عنوان بازیکنانی تاثیرگذار در ترکیب پرسپولیس ساخته و یحیی گل‌محمدی امیدوار است مدافع گرجستانی تیمش در نقش جهان نیز نمایش موفقی از خود به جا بگذارد.

سه ستاره پرسپولیس در وضعیت آماده‌باش/ نقشه یحیی برای استفاده از بازیکنان با انگیزه