شهرخبر

کشتی آزاد با ملی‌پوش، کشتی فرنگی بدون ملی‌پوش در جام‌های دانکلوف و نیکولای پتروف

کشتی آزاد با ملی‌پوش، کشتی فرنگی بدون ملی‌پوش در جام‌های دانکلوف و نیکولای پتروف

به نظر می‌رسد رحمان عموزاد و امیرمحمد یزدانی دو ملی‌پوشی باشند که در جام دانکلوف بلغارستان محک خواهند خورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باتوجه به نامشخص بودن برگزاری دو جام وهبی‌امره و یاشاردوغو ترکیه در دو رشته فرنگی و آزاد به دلیل زلزله، به احتمال فراوان دو جام نیکولای پتروف و دانکلوف بلغارستان برای تیم‌های فرنگی و آزاد کشورمان جایگزین تورنمنت‌های بین‌المللی ترکیه خواهد شد، مسابقاتی که اسفند ماه برگزار می‌شوند.

پیش از این کادر فنی تیم‌های ملی بنا داشتند تعدادی از کشتی‌گیران را در دو جام وهبی امره در رشته فرنگی و یاشاردوغو در رشته آزاد محک بزنند که حالا دو جام یادشده در بلغارستان را برای محک همان نفرات انتخاب خواهند شد.

 

اینطور که پیداست حسن رنگرز که 18 تن از مدعیان تیم ملی را در اولین مسابقه رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی محک زد و سه تن دیگر را نیز در مسابقات رنکینگ‌دار دوم در مصر روی تشک خواهد فرستاد تا تقریباً همه مدعیان اصلی در این مدت در مسابقه‌ای بین‌المللی حضور یافته باشند، حالا برای نیکولای پتروف در نظر دارد که از بین نفرات دوم و سوم مسابقات قهرمان کشوری با اولویت زیر 23 سال بودن، تیمی را عازم بلغارستان کند.

تیم آزاد به احتمال فراوان، بعد از حضور شش کشتی‌گیر مدعی (اطری، امامی، سوادکوهی، حسن یزدانی، آذرپیرا و زارع) در تورنمنت رنکینگ‌دار زاگرب، رحمان عموزاد و امیرمحمد یزدانی نیز در جام دانکلوف کشتی خواهند گرفت.

 

این در حالی است که کامران قاسم‌پور و محمد نخودی نیز در جام جهانی آمریکا تیم ملی را همراهی کردند و علیرضا سرلک دیگر ملی‌پوش ایران در مسابقات جهانی بلگراد نیز قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا کشتی بگیرد.

انتهای پیام/