شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#لرستان#جدید

یک ممنوعیت جدید در لرستان تا اطلاع ثانوی

پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲

معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: فرمانداران و مدیر کل امور شهری به شهرداری‌ها تأکید کنند که شهرداران از ۱۰ اسفند حفاری انجام ندهند مگر ضرورتی باشد.

لرستان

به گزارش همشهری آنلاین، احمدرضا دالوند در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر با اشاره به اینکه فرصت ما محدود است، عنوان کرد: با توجه به اینکه چهار فروردین ماه آغاز ماه مبارک رمضان هست، بنابراین سفرهای نوروزی زودتر شروع می‌شود.

وی افزود: پیش‌بینی ما این است که از ١۵ اسفند سفرها شروع شود، بنابراین تمام اقدامات لازم توسط دستگاه‌ها باید انجام بشود تا با آرامش بیشتری وارد سفرهای نوروزی شویم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: فرمانداران و مدیر کل امور شهری به شهرداری‌ها تأکید کنند که شهرداران از ۱۰ اسفند حفاری انجام ندهند مگر ضرورتی باشد.

دالوند بیان کرد: نکته دیگر توجه به ورودی و خروجی‌ها شهرها است، شهرداران به زیبا سازی سیما و منظر شهری توجه کنند.

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اینکه سال گذشته در خصوص اسکان مسافران با چالش مواجه بودیم، عنوان کرد: باید از همین الان مراکز و اماکن اقامتی را مهیا کنیم که که هنگام حضور مسافران با چالش مواجه نباشیم.

معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: دستگاه‌هایی مانند دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه لرستان و آموزش و پرورش که بیشترین ظرفیت را برای اسکان مسافران دارند، باید آمادگی لازم را داشته باشند.

دالوند افزود: موضوع دیگر اینکه دستگاه‌های خدمات رسان باید در ایام نوروز به طوری شیفتی حضور داشته باشند، در واقع ادارات نباید تعطیل باشند.