شهرخبر

سردار نیلفروشان: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مجبور به تغییر راهبرد می‌کند

سردار نیلفروشان: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را مجبور به تغییر راهبرد می‌کند

معاون عملیات سپاه گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انقلاب اسلامی را در موقعیتی قرار داده است که دشمن را مجبور به تغییر راهبردهای خود می‌کند.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار عباس نیلفروشان معاون عملیات سپاه پاسداران در حشایه برگزاری مراسم یادوراه شهدای بسیج اصناف شهرری با بیان اینکه یوم الله 22 بهمن امسال نشانه اراده ملتی بود که تمام قد دربرابر دسیسه‌های استکبار ایستاده است، گفت: حضور باشکوه و بابصیرت مردم انقلابی، موقعیت و راهبردی جدید برای نظام اسلامی ایجاد کرد که دشمنان راهی جز تسلیم در برابر اراده ملت بزرگ ایران ندارند.

 

معاون عملیات سپاه  تاکید کرد: مردم ثابت کردند که پس از گذشت چند دهه، باز هم آن شور و نشاط انقلابی خود را حفظ کرده و به خوبی نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی خود هستند با اقتدار ایستادگی خواهند کرد.

وی ادامه داد: در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه شاهد حرکت عظیم میلیونی آحاد و مردمان غیور ایران بودیم که انقلاب اسلامی را در یک موقعیت جدیدی قرار دادند؛ موقعیتی که دشمن را مجبور به تغییر راهبردهای خود می‌کند.

سردار نیلفروشان تصریح کرد: مردم در تمامی عرصه‌ها ثابت کردند که محکم و استوار پای انقلاب ایستاده‌اند و این پرچم پرافتخار را به دست صاحب اصلی آن، حضرت امام زمان (عج) خواهند داد.

انتهای پیام/