شهرخبر

بهادری جهرمی: حضور مردم در ۲۲ بهمن کار دولتمردان را سنگین‌تر کرد

بهادری جهرمی: حضور مردم در 22 بهمن کار دولتمردان را سنگین‌تر کرد

سخنگوی دولت گفت: حضور پر شور مردم در ۲۲ بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کرد و این حضور بار مسئولین و دولت مردان را سنگین تر کردند

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز سه شنبه (25 بهمن)، در نشست خبری، ضمن تبریک ایام دهه فجر، اظهار داشت: حضور پر شور مردم در 22 بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کرد و این حضور بار مسئولین و دولت مردان را سنگین تر کردند و همان طور که رئیس جمهور تاکید کردند این حضور پر شور مردم قابل ستایش است و دولت مردان سعی خواهند کرد با کار شبانه روزی این لطف مردم را جیران کنند.

وی با اشاره به افتتاح های صورت گرفته شده در دهه فجر، افزود: در حوزه علم و فناوری برای اولین بار تصاویر با کیفیت از ماهواره خیام به نمایش درآمده و دستگاه های اجرایی و جهاد کشاورزی و... می توانند از این تصاویر استفاده کنند و وزیر ارتباطات گزارشی از این ماهواره در جلسه هیئت دولت ارائه داد و همچنین شاهد رونمایی دو ماهواره ناهید 2 و طلوع3 در این ایام بودیم که نشان از تحول در حوزه فضایی کشور دارد.
سخنگوی دولت گفت: در حوزه فرهنگی نیز جشنواره های گوناگونی برگزار شد که مهمترین آن جشنواره فیلم فجر بود که با استقبال زیاد مردم روبه رو شد و مردم ثابت کردند فرهنگ و هنر قابل تحریم نیست و علاقه مند به این عرصه ها هستند. همچنین در حوزه مسکن و راه سازی افتتاحیه های گوناگون داشتیم که مثلا 10 هزار مسکن توسط رئیس جمهور در شهر پرند افتتاح شد.
در حال تکمیل...