شهرخبر

حضور ۵ داور تکواندو ایران در کمپ المپیک ۲۰۲۴ پاریس

حضور 5 داور تکواندو ایران در کمپ المپیک 2024 پاریس

کمپ انتخابی داوران قضاوت کننده در المپیک ۲۰۲۴ پاریس با حضور ۵ داور بین المللی کشورمان از روز گذشته در تاشکند آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، کمپ تمرینی و انتخابی داوران قضاوت کننده در المپیک 2024 پاریس در قاره آسیا با حضور 76 داور بین المللی از آسیا و اقیانوسیه  روز گذشته (یکشنبه 23 بهمن ماه) به میزبانی ازبکستان در تاشکند آغاز شده و فردا سه شنبه 25 ماه به پایان می رسد. 

بدری اسدی، معصومه باقری، مرجان تیموری، ایمان اکبرزاده به همراه شهرام اربابی رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو 5 داور بین المللی کشورمان هستند که با دعوت فدراسیون جهانی در این دوره حضور دارند. در پایان این دوره 18 نفر داور (9نفر خانم و 9نفر آقا) به مرحله بعدی کمپ دعوت خواهند شد. 

سونگ چول کیم رئیس کمیته فنی، املی موراس رئیس کمیته داوران، محمد شعبان رئیس کمیته مسابقات، جی لی و کی سام عضو کمیته انتخاب داوران فدراسیون جهانی تکواندو تدریس این دوره را برعهده دارند.  

کمپ تمرینی داوران المپیک علاوه بر آسیا، در قاره‌های اروپا، آمریکا و آفریقا نیز تشکیل خواهد شد و 58 داور به کمپ نهایی دعوت می‌شوند. از مجموع 58 نفر در نهایت 26 داور برای قضاوت در المپیک پاریس 2024 انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام/