شهرخبر

انتظاری: استقلال و سپاهان نمی تواند سد راه قهرمانی پرسپولیس شوند/ هوادار برای یک امتیاز بازی می کند

سهراب انتظاری درباره بازی پرسپولیس مقابل هوادار در رقابت های هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: تیم گل محمدی  با برد مقابل صنعت نفت آبادان روحیه و انگیزه مضاعفی دارد تا دوباره به تنهایی صدرنشین شود. بازی با هوادار بهترین فرصت است تا پرسپولیس با یک برد دیگر اندوخته های خود را بیشتر کنند و همچنان یکی از مدعیان اول لیگ برتر باشد.

وی افزود: هوادار تیم خوبی است که با بازیکنانی که دارد به دنبال کسب حداقل یک امتیاز مقابل پرسپولیس است اما در تیم گل محمدی  بازیکنانی وجود دارد که می توانند تاثیر گذار باشند و نتیجه بازی را به سود تیم خود عوض کنند. به نظر من اگر مثل بازی با صنعت نفت آبادان توپ های  خوبی برای دیاباته ارسال شود این مهاجم  می تواند باز هم گلزنی کند و پرسپولیس یک پیروزی دیگر را کسب کند.

انتظاری در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس بعد از ناکامی مقابل فولاد و آلومینیوم با بردی که مقابل صنعت نفت آبادان کسب کرد شرایط خوبی دارد و با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارد می تواند هر تیمی را شکست دهد. پرسپولیس نباید اسیر حاشیه شود و فقط روی بازی های خود تمرکز کند تا در نهایت در پایان فصل قهرمان شود.

مهاجم اسبق سرخپوشان در پایان گفت: شک نکنید پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است. گرچه سپاهان و استقلال نیز دیگر مدعیان این فصل هستند اما شرایط پرسپولیس از دو تیم دیگر بهتر است و بعید می دانم این دو رقیب در پایان فصل برای پرسپولیس دردسر درست کنند و مانع قهرمانی پرسپولیس شوند.