شهرخبر

پیام قدردانی سجادی از حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

پیام قدردانی سجادی از حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان در راهپیمایی 22 بهمن

وزیر ورزش و جوانان از حضور پرشور و گسترده جامعه‌ ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خلق حماسه‌ای ماندگار در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام قدردانی سید حمید سجادی از جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی بعد از خلق حماسه‌ی باشکوه مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

امروز در خیابان آزادی تهران ساعاتی را با مردم عزیز در راهپیمایی دشمن‌شکن 22 بهمن سپری کردم تا جشن تولد چهل و چهار سالگی انقلاب اسلامی را در کنار ولی نعمتان این نظام مقدس به زیبایی ثبت کنیم.

خداوند را شاکرم در حماسه‌ای که امروز مردم سراسر ایران اسلامی خلق کردند، نقش‌آفرینی جامعه‌ ورزش و جوانان هم به منصه‌ ظهور رسید تا شکوه همراهی ملت ایران با آرمان‌های امام راحل و اندیشه‌های مقام معظم رهبری بار دیگر تجلی یابد.

حضور غرور آفرین جامعه‌ی ورزش و جوانان در سراسر ایران عزیز یکی از فرازهای مهم تاریخی در تجدید بیعت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دوره‌ای رقم خورد که دشمنان با هر ترفندی به خیال خود در صدد بر هم زدم انسجام ملی در داخل کشور بودند.

خالصانه و صمیمانه مشارکت گسترده‌ی جامعه‌ی ورزش و جوانان، روسای فدراسیون‌ها، مدیران کل استانی، مدیران باشگاه‌ها، روسای هیئت‌ها، جوانان سربلند و ورزشکاران پرافتخار را در خلق حماسه‌ی راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ارج می‌نهم و به نوبه‌ی خود از همراهی آنها تشکر و قدردانی می کنم.

به امید استمرار در سربلندی کشور عزیزمان ایران

سید حمید سجادی»

انتهای پیام/