شهرخبر

رکوردشکنی جهانبخش برای قهرمانی فاینورد!

رکوردشکنی جهانبخش برای قهرمانی فاینورد!

ورزش سه نوشت: وینگر ایرانی فاینورد یک رکورد پانزده ساله در لیگ اردیویسه را جابجا کرده و حالا برای درخشش مقابل هیرنفین آماده می‌شود.

تیم فوتبال فاینورد در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ اردیویسه هلند، به مصاف هیرنفین، تیم هشتم جدول رده‌بندی خواهد رفت که در چهار بازی از پنج بازی گذشته خود متحمل شکست شده است.

فاینورد که هفته گذشته با درخشش علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی خود، از شکست مقابل آیندهون فرار کرده بود، برای بازپس‌گیری صدر جدول از آلکمار به برتری در این مسابقه احتیاج مبرم دارد تا فاصله دو امتیازی خود با تیم سابق جهانبخش را حفظ کند.

این ملی پوش ایرانی که در مقابل یکی از رقبای عنوان قهرمانی تیمش، پی‌اس‌وی آیندهون، تیم تحت هدایت رود فان نیستلروی، با تبدیل شدن به اولین بازیکن پس از دیگو بیسوار در سپتامبر ۲۰۰۸ که پس از ورود به زمین به عنوان یار تعویضی، موفق به ثبت دو گل در یک مسابقه اردیویسه شد، تاریخ باشگاه آن دا مااس را بازنویسی کرد، بخت زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیمش مقابل هیرنفین خواهد داشت و احتمالا ایگور پایشائو، قربانی درخشش ستاره ایرانی خواهد بود.
علیرضا در این فصل از رقابت‌ها در مجموع ۲۲ بار برای فاینورد در لیگ اردیویسه، جام حذفی و لیگ اروپا به میدان رفته و پنج گل و چهار پاس گل برای تیمش به ثبت رسانده است تا به عنوان ستاره شماره هفت تیمش، عملکرد درخوری از خود به جا گذاشته باشد.

۲۵۱۲۵۴