شهرخبر

حجتی: فدراسیون والیبال و باشگاه پیکان با ما همکاری نکردند/ نایب قهرمانی حق تیم ما نبود

حجتی: فدراسیون والیبال و باشگاه پیکان با ما همکاری نکردند/ نایب قهرمانی حق تیم ما نبود

سرمربی تیم والیبال بانوان سریک گنبد گفت: فدراسیون والیبال و باشگاه پیکان درخواست تعویق بازی فینال را نپذیرفتند و با ما همکاری نکردند.

نیلوفر حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از نایب قهرمانی شاگردانش در لیگ برتر والیبال بانوان اظهار داشت: تیم ما در ابتدای راه عملکرد خیلی خوبی داشت، اما در ادامه دچار چالش شدیم و مهره‌های اصلی تیم خود را از دست دادیم.

وی با اشاره به تلاش سریک گنبد برای راهیابی به فینال ادامه داد: تمام سعی خود را کردیم تا یک پای فینال باشیم و احساس می‌کنم سه دیداری که در مرحله پلی‌آف انجام دادیم، تمام قدرت و انرژی شاگردانم را گرفت و آنها به لحاظ انگیزشی در سطح پایینی بودند. به نظرم آنها هر چه نیرو و قوا داشتند، برای سه بازی برابر سایپا گذاشتند تا به فینال برسیم.

 

سرمربی تیم والیبال بانوان سریک گنبد با گلایه از فدراسیون والیبال و باشگاه پیکان تصریح کرد: از فدراسیون گله دارم، چون بازی سوم ما در مرحله نیمه نهایی یک روز جلوتر افتاد و برای بازی فینال فرصت استراحت و ریکاوری نداشتیم. فدراسیون و تیم پیکان با ما همکاری نکردند تا این بازی را کمی دیرتر برگزار کنیم.

وی یادآور شد: شاید اگر بازی دیرتر برگزار می‌شد، شاگردانم از لحاظ جسمانی و روانی بهتر ریکاوری می‌کردند. به هر حال با مهره‌هایی که در اختیار داشتیم و چالش‌هایی که پشت سرگذاشتیم، نتیجه بدی نگرفتیم، اما این حق تیم من نبود. اگر بازیکنانم آسیب نمی‌دیدند، قطعاً مقام قهرمانی برای تیم ما بود و ان‌شاءالله در سال‌های بعدی به این مقام دست پیدا می‌کنیم.

حجتی استفاده از سیستم ویدئو چک در تمام بازی‌های لیگ برتر را لازم دانست و اظهار داشت: باید از سیستم ویدئو چک در همه بازی‌ها استفاده می‌شد، چون این سیستم به سطح داوری و جلوگیری از خطاها خیلی کمک می‌کند، مثل بازی برابر پیکان که در امتیاز حساس مسابقه ویدئو چک به ما خیلی کمک کرد.

انتهای پیام/