شهرخبر

«ایران آماده نبرد می‌شود؟» / پس لرزه «رونمایی» از پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی در رسانه‌های اسرائیلی

«ایران آماده نبرد می‌شود؟» / پس لرزه «رونمایی» از پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی در رسانه‌های اسرائیلی

همشهری آنلاین نوشت: وب سایت شبکه ۱۲ اسرائیل تصریح کرد: آیا ایران آماده نبرد می شود؟ ... نیروی هوایی ایران ۲۴ هواپیمای جنگنده مدرن از روسیه نیز خواهد گرفت.

در ادامه طرح بزرگ و مهم نیروهای مسلح برای استفاده بهینه از پایگاه های زیرزمینی، پایگاه هوایی «عقاب ۴۴» نیروهای هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور سردار سرلشکر باقری رییس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان رونمایی و به همگان معرفی شد.

صهیونیست ها که از مخاطبان اصلی این رونمایی بودند، نسبت به این رونمایی واکنش داشتند که در زیر به آنها اشاره شده است.

موشک های کروز و جنگنده های هوایی که دشمن قادر به دیدن آنها نیست. بر اساس این گزارش، این پایگاه یکی از مهمترین پایگاه های ارتش ایران است

جنگنده ها در عمق زمین: ایران یک پایگاه نیروی هوایی ارتش در عمق زمین را فاش کرد. این اقدام در زمانی است که تنش های فزاینده ای میان ایران و غرب وجود دارد.

ایران رونمایی میکند: پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی ارتش. جمهوری اسلامی ایران یک تاسیسات متعلق به نیروی هوایی که کاملا زیرزمینی است را در مرکز کشور رونمایی کرد.

ایرانی ها اولین پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی ارتش به نام «عقاب» را فاش کردند. سرلشکر محمد باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر امیر موسوی از فرماندهان ارشد ارتش ایران از پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی بازدید و اسرائیل را تهدید کردند.

در میان تنش های پس از حمله در اصفهان، ایران یک پایگاه زیرزمینی را فاش کرد.

ایران: هواپیماهای ما، دشمن را غافلگیر خواهند کرد. این تنها یکی از چندین پایگاه است که در زیر کوه ها حفر شده است. دشمن نمی داند کجا باید منتظر اقدامات غافلگیرانه باشد.

آیا ایران آماده نبرد می شود؟ آنچه در پس رونمایی از پایگاه هوایی زیرزمینی نیروی هوایی نهفته است. ایران از یک پایگاه هوایی زیرزمینی که در نوع خود منحصر به فرد است، رونمایی کرد. نیروی هوایی ایران ۲۴ هواپیمای جنگنده مدرن از روسیه نیز خواهد گرفت.

۲۱۲۱