شهرخبر

سردار جلالی: عفو حکیمانه رهبری رونق بخش جشن ملی همه ایرانیان/ ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ در تاریخ جاودانه می‌شود

سردار جلالی: عفو حکیمانه رهبری رونق بخش جشن ملی همه ایرانیان/ 22 بهمن 1401 در تاریخ جاودانه می‌شود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ضمن دعوت برای حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، فرمان عفو رهبر انقلاب را مصداقی از جلوه‌های مردمی بودن و پایداری اجتماعی نظام اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار غلامرضا جلالی طی یادداشتی، ضمن دعوت از همه ملت ایران برای حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، فرمان عفو رهبر انقلاب را مصداقی از جلوه‌های مردمی بودن و پایداری اجتماعی نظام اسلامی دانست.

متن این یادداشت بدین شرح است:

انقلاب اسلامی برخلاف بسیاری از انقلاب‌ها یک پدیده حزبی، جناحی، طبقه‌ای قشری و یا صنفی نبود. انقلاب اسلامی سال 1357 یک جوشش و خروش از دل تمامی اقشار جامعه ایرانی و به تمام معنا مردمی بود.

جامعه‌ای که از فرومایگی و وابستگی پهلوی و خیانت‌های آن‌ها به ایران به تنگ آمده بود و پیشرفت و موفقیت خود را در سپهر تشکیل حکومتی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی می‌دید. در این مسیر، خمینی کبیر (ره) نقش دیده‌بان و رهبر انقلاب را بر عهده داشت تا این کشتی را به ساحلی امن برساند.

طی چهار دهه گذشته نیز موتور محرکه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی در مسیر پیشرفت، همان حضور، اراده و مشارکت مردمی بوده است و الا این نظام با دشمن‌های غدار و مکار قدم از قدم نمی‌توانست بردارد.

نظام جمهوری اسلامی در عمر کوتاه خود تاکنون انواع کودتاها، نقشه‌های براندازی، تحریم و تهدید، جنگ نظامی هشت ساله، ترور ناجوانمردانه مردم و مسئولان و... را دیده است، اما هیچکدام از این چالش‌ها نتوانسته است قطار پیشرفت کشور را متوقف و یا از ریل اصلی خارج کند.

آخرین نمونه آن غائله اخیر بود که دشمن تلاش داشت با یک فتنه پیچیده، خطرناک، ترکیبی و مبتنی بر جنگ رسانه‌ای و شناختی، کشور را دستخوش جنگی داخلی کند که بازهم با هوشمندی مردم ناکام ماند و دشمنان ملت روسیاه شدند.

عفو پدرانه، توام با سعه صدر و از موضع اقتدار رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به برخی فریب خوردگان فتنه اخیر نیز مصداقی دیگری از جلوه‌های مردمی بودن و پایداری اجتماعی نظام اسلامی است که مطمئنا فجر 1401 و روز 22 بهمن امسال را در تاریخ این کشور جاودانه خواهد کرد.

شنبه همه به میدان و خیابان‌ها خواهند آمد تا بگویند با وجود تمامی مشکلات و اعتراضاتی که البته به حق است همچنان پای آرمان‌های انقلاب و امام و رهبری ایستاده اند و از استقلال و امنیت ملی خود دفاع خواهند کرد.

ضمن دعوت از همه ملت ایران برای حضور در جشن مردمی پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های امام و شهدا تجدید بیعت می‌کنیم و اعلام می‌داریم تا آخرین قطره خون پاسدار ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

انتهای پیام/