شهرخبر

پرداخت ۳۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان از ابتدای سال جاری

پرداخت 3500 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان از ابتدای سال جاری

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بر اهمیت مشارکت خیران در تامین منابع قرض‌الحسنه تاکید کرد و گفت: امسال ۳۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از سوی صندوق امداد ولایت به مددجویان و نیازمندان ارائه شده است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی عاشوری با تشریح عملکرد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار کرد: در سال جاری بیش از 3500 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد و سایر اقشار نیازمند جامعه پرداخت شده است.

وی با قدردانی از همراهی مردم و خیران برای سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تصریح کرد: بخشی از منابع قرض‌الحسنه پرداختی به نیازمندان، از محل سپرده‌گذاری مردم نیکوکار در این صندوق تامین شده است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از ایجاد بستر خدمات بانکی به صورت غیرحضوری در این صندوق خبر داد و گفت: با همکاری بانک مرکزی و وزارت اقتصاد، بستر خدمات بانکی غیرحضوری از جمله افتتاح حساب، پرداخت تسهیلات و سایر خدمات مشتریان بدون مراجعه به شعب صندوق تمامی امور مالی خود را انجام خواهد شد.

عاشوری خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداختی این صندوق در 6 سرفصل کارگشایی، خرید، احداث و تعمیر مسکن، ودیعه مسکن، تسهیلات اشتغال، تسهلات درمانی و تسهیلات فرهنگی برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/