شهرخبر

در بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب تاکید شد:

عزم سپاه پاسداران برای دفاع شجاعانه و غیر محافظه‌کارانه از انقلاب

۲۲ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ فرصتی تاریخی برای پاسخ قاطع مجدد به دشمنان و خلق حماسه‌ای تماشایی و ماندگار دیگر در عرصه نمایش پایبندی ایرانیان به آرمان‌های بلند انقلاب و تداوم راه امام و شهیدان است.

عزم سپاه پاسداران برای دفاع شجاعانه و غیر محافظه‌کارانه از انقلاب
|
۱۴۰۱/۱۱/۱۹ ۲۱:۳۰:۲۴
اعتمادآنلاین |

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهبرد وحدت را ضامن شکست راهبرد دشمن برای ایجاد اختلاف، تفرقه، دروغ‌پردازی و شایعه‌سازی دانست.

به گزارش سپاه‌نیوز، بخش‌هایی از این بیانیه در ادامه می‌آید:

*عبور پیروزمندانه انقلاب و نظام اسلامی از بحران‌های سخت و پرخطر، مرهون وحدت، ایستادگی، پایداری، هوشمندی و هوشیاری ملت ایران حول محور ولایت فقیه و امامین انقلاب اسلامی است.

*خدای بزرگ را شاکریم که جمهوری اسلامی ایران با همه چالش‌های داخلی و بیرونی ناشی از دشمنی‌ها، فتنه‌سازی‌ها و بحران‌آفرینی‌های نظام سلطه و استکبار بر خلاف سایر انقلاب‌های بزرگ تاریخ معاصر مانند فرانسه و شوروی که پس از مدتی بازگشت دیکتاتوری‌های سخت و تلخ و یا شکست هولناکی را تجربه کرده‌اند، دستاوردهای سترگ و خیره‌کننده خود در حوزه‌های مختلف سیاسی، امنیتی، دفاعی، نظامی، فرهنگی، اقتصادی، علم و فناوری و... را در دهه اول گام دوم انقلاب در معرض جهانیان قرار داده است و مایه مباهات ایران و ایرانی در جامعه بین‌الملل شده است.

*اگر امروز انقلاب اسلامی و ملت ایران، استقلال و امنیت خود را در اوج اقتدار و بلوغ بازدارندگی حفظ و به درخت تنومندی برای تکیه زدن سایر ملت‌های حق‌طلب، آزادیخواه و استکبارستیز تبدیل و سر سپرده هیچ یک از قدرت‌های بزرگ نیستند و در مقابل دشمنان اصلی خود امریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را شتابان در مسیر فروپاشی می‌بیند و تحت زعامت حکیمانه رهبری عزیز و شجاع مسیر عزت و سعادت را برگزیده و معنویت، عقلانیت و عدالت را آرمان تمدن‌سازی قرار داده است و با بی‌اعتنایی محض به عملیات روانی و جنجال‌سازی‌های رسانه‌ای دشمن به یکی از بزرگترین قدرت‌های نظامی منطقه و جهان تبدیل شده است؛ آن محصول یاد و ذکر خدا ، امدادهای الهی و میراث گرانسنگ شهیدان است.

*۲۲ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ فرصتی تاریخی برای پاسخ قاطع مجدد به دشمنان و خلق حماسه‌ای تماشایی و ماندگار دیگر در عرصه نمایش پایبندی ایرانیان به آرمان‌های بلند انقلاب و تداوم راه امام و شهیدان است.

*بر عزم و اراده پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع شجاعانه و غیر محافظه‌کارانه از انقلاب و پاسخ به نیازهای نظام و ملت ایران تاکید می‌شود.

*راهبرد وحدت، ضامن شکست راهبرد دشمن برای ایجاد اختلاف و تفرقه و ترویج دروغ و شایعه است

*ملت ایران با پیگیری آگاهانه این راهبرد، نقشه دشمنان در عرصه جنگ شناختی و ترکیبی و نبرد تمام عیار در فضای مجازی که در پی القای ناامیدی و بن بست و آسیب زدن به اعتماد ملی و سرمایه اجتماعی نظام است را خنثی و در جشن ۴۵ سالگی انقلاب با صدای رسا به آنان یادآور خواهد شد که در قبال ایران و ایرانی همچنان دچار خطای محاسباتی هستند.