شهرخبر

سیامک نعمتی در برزخ یحیی گل محمدی

معمولا بازیکنانی که در لیست مازاد یک سرمربی قرار می‌گیرند از آن تیم می‌روند چرا که خوب می‌دانند با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد.

سیامک نعمتی در برزخ یحیی گل محمدی

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

سیامک نعمتی هر چند با وساطت بزرگان پرسپولیس، فرصت حضور در تمرینات پرسپولیس را به دست آورد و چند جلسه با سرخپوشان تمرین کرد اما در نهایت به لیست بازی با صنعت نفت نرسید و از سوی یحیی گل‌محمدی خط خورد تا در تهران بماند و این بازی همراه سرخپوشان نباشد.

پس از اعلام اینکه نام سیامک نعمتی و حامد پاکدل در لیست مازاد پرسپولیس قرار دارد، مهاجم سرخ‌پوشان امروز قرارداد خود را با پرسپولیس به صورت توافقی فسخ کرد. حامد پاکدل برای فسخ قرارداد با سرخ‌پوشان حتی مطالبات خود را بخشید تا در نیم‌فصل دوم با پیراهن تیم دیگری فوتبال خود را ادامه دهد.

پیش تر نوشتیم سیامک نعمتی که از سوی یحیی گل‌محمدی اجازه خروج از لیست پرسپولیس را دریافت کرده بود و در شرایطی که چند تیم را خواهان خود می‌دید، در نهایت تصمیم به ادامه حضور در این تیم و رقابت برای دستیابی به ترکیب، کار را در جمع سرخپوشان دنبال خواهد کرد. نعمتی که شایعات زیادی را حول مقصد آینده‌اش دنبال می‌کرد، تا دقایق پایانی نقل و انتقالات مسیرهای مختلف مذاکره را با پرسپولیس دنبال کرد اما در نهایت ماندگار شد. باشگاه پرسپولیس سه شرط گذشت از مطالبات یک و نیم میلیاردی، پرداخت ۴ میلیاردی برای دریافت رضایتنامه قطعی و در نهایت انتقال قرضی را پیش روی این بازیکن قرار داد.

نعمتی با بخشش مطالبات یک و نیم میلیاردی مشکلی نداشت و اعلام کرده بود به خاطر علاوه به این تیم و هوادارانش آن را قبول خواهد کرد، اما تیم‌های خواهان او برای پرداخت ۴ میلیاردی رضایتنامه با مانع مواجه بودند. همچنین پروسه نهایی انتقال قرضی نیز از سوی برخی از تیم‌های خواهان او رد شد تا طرفین نتوانند به مذاکره مثبتی دست یابند.

در نهایت پرسپولیس و سیامک نعمتی برای ادامه همکاری به توافق دست یافتند تا سرخ‌ها در نقل و انتقالات زمستانی تا یورگن لوکادیا، مهدی احمدی و حامد پاکدل را از دست بدهند و لئوناردو پریرا تنها بازیکن ورودی لیست آنها لقب گیرد. با این وجود می‌شد حدس زد که سیامک نعمتی با اصرار به ماندن دچار مشکل خواهد شد.

حالا یحیی گل محمدی اسم سیامک نعمتی را از لیست بازی پرسپولیس برای بازی با صنعت نفت آبادان خارج شد تا ثابت شود شماره ۸۸ کار سختی برای جلب توجه مجدد سرمربی سرخپوشان تهرانی پیش رو دارد.