شهرخبر

غوغای علی فتح‌الله‌زاده در استقلال ؛ آبی ها در آستانه توافق بزرگ

علی فتح‌الله‌زاده در تلاش برای توافق به آندره‌آ استراماچونی و پرداخت طلب وی به صورت قسطی است.

غوغای علی فتح‌الله‌زاده در استقلال ؛ آبی ها در آستانه توافق بزرگ

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

مدیر عامل باشگاه استقلال در هفته‌های اخیر موفق به پرداخت طلب پین و ملییچ شد و پنجره استقلال را باز کرد و حال برای اینکه استقلال با خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر در آینده مواجه نشود در تلاش برای توافق به آندره استراماچونی است.

آندره استراماچونی رای علیه باشگاه استقلال را گرفته است و این رای در دادگاه بین المللی ورزش هم تایید شده است. جلسه ای که او برای تعیین وضعیت خود درخواست کرده و قرار به برگزاری آن در یازده اسفند است، برای تعیین دیرکرد پولی است که از سوی باشگاه استقلال قرار بود، به او پرداخت شود.

با وجود اینکه بحث کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر به خاطر طلب استراماچونی مطرح شده است؛ باید گفت فیفا پیش از کسر امتیاز و یا هدایت یک باشگاه به دسته پایین‌تر سه بار پنجره نقل و انتقالاتی تیم را می‌بندد و در صورتی که باشگاه به این آراء توجه نکند، آنوقت کسر امتیاز و یا سقوط به دسته پایین‌تر را علیه تیم خاطی اعمال می‌کند. از آنجایی که تا اکنون پنجره استقلال به خاطر بدهی به استراماچونی بسته نشده فعلا خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر استقلال را تهدید نمی‌کند. با این حال علی فتح‌الله‌زاده سخت در تلاش است، طی مذاکره با استراماچونی نظر او را برای پرداخت بدهی به صورت اقساط جلب کند. گفته می‌شود میزان طلب این مربی از استقلال نزدیک به ۸۰ میلیارد تومان است که شاید در جلسه یازده اسفند با اختصاص دیرکرد از سوی فیفا کمی بیشتر شود.