شهرخبر

آشوری: قول گرفتیم لیگ برتر والیبال نشسته سال آینده با حضور ۸ تیم برگزار شود/ اسپانسرها معلولین را نمی‌بینند

آشوری: قول گرفتیم لیگ برتر والیبال نشسته سال آینده با حضور 8 تیم برگزار شود/ اسپانسرها معلولین را نمی‌بینند

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته گفت: باشگاه‌های خوبی داریم و صحبت‌هایی انجام و قول‌هایی گرفتیم که سال آینده مسابقات لیگ برتر را با حضور ۸ تیم برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری تسنیم، مهدی آشوری مسئول سازمان لیگ والیبال نشسته در خصوص کیفیت رقابت‌های امسال اظهار داشت: امسال هم طبق سنوات گذشته مسابقات خوبی را به خصوص در لیگ برتر داشتیم. یک تیم پیش از شروع مسابقات انصراف داد و رقابت‌ها با حضور 5 تیم برگزار شد. کیفیت بازی‌ها خیلی عالی بود و سه تیم برتر خوب مس شهر بابک، پالایش نفت آبادان و ذوب‌آهن اصفهان در نهایت به ترتیب اول تا سوم شدند. لیگ دسته یک هم با حضور 30 تیم برگزار شد و از لحاظ کمیت از لیگ برتر نیز بهتر بود.

وی تصریح کرد: دلیل 30 تیمی برگزار شدن لیگ دسته یک به برگزاری متمرکز این مسابقات و رغبت بیشتر باشگاه‌ها به دلیل هزینه‌های کمتر برای حضور در این مسابقات بود. باشگاه‌های خوبی داریم و صحبت‌هایی انجام و قول‌هایی گرفتیم که سال آینده مسابقات لیگ برتر را با حضور 8 تیم برگزار کنیم. لیگ دسته یک در آقایان و بانوان خوب بود و از این موضوع راضی بودم، اما در لیگ برتر انتظار می‌رود کمک‌های بیشتری از طریق باشگاه‌ها و اسپانسرها انجام شود.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در خصوص دلیل عدم حضور اسپانسرها گفت: فکر می‌کنم  بیشتر معلولین را نمی‌بینند. این‌ها نیاز به حمایت دارند و چرا می‌خواهیم راه درمان را از طریق دارویی و پول انجام بدهیم. خیلی فریاد زدیم و همچنان این فریادها ادامه داد، اما گوش شنوایی وجود ندارد. بارها خواهش کردیم که اسپانسرها بیایند و حاضر هستم به تنهایی دست آنها را برای حمایت از معلولین ببوسم.

آشوری در پایان گفت: به عنوان ناظر والیبال افراد سالم دیدم که تیم‌ها پشت صف هستند و در لیگ برتر، دسته یک و زیرگروه قریب به 200 تیم مشغول به فعالیت هستند. امیدوارم یک مقدار این تیم‌ها به سمت والیبال نشسته بیایند و زکات‌شان را به حمایت از معلولین پرداخت کنند. گوش شنوا باید وجود داشته باشد و پیگیر هستیم و قول‌هایی گرفتیم در سال آینده یک مقدار روال بهتر باشد و تعداد تیم‌ها افزایش پیدا کند. 

انتهای پیام/