شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#مجیدی#فرهاد مجیدی#نتایج

تردید باشگاه اتحاد کلباء از تمدید قرارداد با فرهاد مجیدی

تردید باشگاه اتحاد کلباء از تمدید قرارداد با فرهاد مجیدی

ایسنا نوشت: نایب رییس باشگاه اتحاد کلباء بار دیگر به حمایت از فرهاد مجیدی پرداخت و از نتایج تیم با این سرمربی ایرانی ابراز رضایت کرد.

اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی در دیدارهای اخیر خود نتایج ناامید کننده‌ای به دست آورده است.

این تیم اماراتی در ۶ بازی اخیر خود ۴ شکست، یک تساوی و تنها یک پیروزی را کسب کرده است و این باعث شده تا زمزمه‌های درباره اخراج احتمالی فرهاد مجیدی به گوش برسد.

باشگاه اتحاد کلباء بار دیگر حمایت خود را از فرهاد مجیدی اعلام و حتی تاکید کرد که به دنبال تمدید قرارداد با این مربی ایرانی است.

مطر الزعابی، نایب رییس این باشگاه اماراتی در گفت‌وگو با روزنامه البیان گفت: به نظرم تیم با فرهاد مجیدی در مسیر درستی حرکت می‌کند و همه به این موضوع اذعان دارند. افت تیم در دیدارهای اخیر به خاطر خستگی بازیکنان و فشار زیاد بازی‌ها بوده است. فعلا زود است که درباره تمدید قرارداد با مجیدی صحبت کنیم اما به نظرم تمدید قرارداد با این مربی گام مثبتی است چرا که او خیلی زود با شرایط موجود در لیگ ما خود را سازگاری داد و این به خاطر شناخت زیادی است که از لیگ امارات دارد.

او ادامه داد: باشگاه اتحاد کلباء در تصمیم‌گیری‌های خود صبر خواهد کرد و در اخراج مربیان مثل دیگر تیم‌ها عجله نخواهد کرد. به نظرم ادامه دادن با مجیدی ضروری است و اطمینان داریم که نتایج تیم بهتر خواهد شد.

اتحاد کلباء با ۲۱ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد این درحالی است که الاهلی که احمد نوراللهی را در اختیار دارد با ۳۲ امتیاز در صدر است.

۲۵۱۲۵۴